Acquire
S4 Avant > A4 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 197–188 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,5–7,2 l/100 km

Wszechstronne i sportowe

Zarówno nadwozie, jak i wnętrze S4 Avant* wyposażono w elementy typowe dla modeli S, które podkreślają jego sportowy charakter.

S4 Avant

379 470 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 7,2 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 189 g/km

Kontynuuj konfigurację

Wymiary

Audi S4 Avant* w liczbach

Moc systemowa

341

KM

(251 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,7

sek.

Maksymalny moment obrotowy

700

Nm

Gwarancja przyjemności z jazdy

Jednostka napędowa w Audi S4 Avant* generuje moc 251 kW (341 KM) i maksymalny moment obrotowy 700 Nm. Technologia mild hybrid, w połączeniu z układem napędowym z rozrusznikiem pasowym i akumulatorem litowo-jonowym, zapewnia wydajną i komfortową jazdę.

Dynamiczny widok z góry Audi S4 Avant

Sportowy wygląd

Dzięki dostępnemu w standardzie sportowemu zawieszeniu S z precyzyjnie zestrojonymi amortyzatorami Audi S4 Avant* jest obniżone o 23 mm w porównaniu z modelem podstawowym.

 Widok z boku Audi S4 Avant

Cechy charakterystyczne: Tył i przód pojazdu wyróżniają się typowymi elementami dla modeli S, na przykład charakterystyczną osłoną chłodnicy i dyfuzorem S, które podkreślają jego sportowy charakter.

Przestronne i funkcjonalne

Audi S4 Avant* łączy w sobie codzienną funkcjonalność samochodu kombi z dynamiką samochodu sportowego. Po złożeniu tylnego oparcia całkowita pojemność bagażnika wynosi nawet 1435 litrów.

 Bagażnik S4 Avant

Wnętrze – sportowe i indywidualne

Opcjonalne przednie fotele sportowe S z przeszyciami w kształcie rombów i wytłoczeniem S umożliwiają elektryczną regulację wysokości siedziska, jego nachylenia i położenia, a także kąta oparcia. Wyraźne boczne podparcia foteli poprawiają stabilność pozycji kierowcy i pasażera podczas pokonywania zakrętów.

 Widok z boku kokpitu Audi S4 Avant

Jeszcze bardziej niezwykłe: Wnętrze Audi S4 Avant* zachwyca ekskluzywną tapicerką skórzaną Feinnappa z oferty Audi exclusive* w kolorze szary Jet i czerwony Crimson.

Oryginalne akcesoria Audi

Oryginalne akcesoria Audi* sprawiają, że codzienne użytkowanie pojazdu staje się jeszcze łatwiejsze – na przykład dzięki fotelikowi Dualfix i-Size dla małych pasażerów od 1. dnia życia do osiągnięcia 105 cm wzrostu. Fotelik można obracać o 360° oraz używać go w pozycji przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

 Fotelik dziecięcy w S4 Avant

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi S4 Limousine

Audi S4 Limousine

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi S4 Avant.