Acquire
R8 Coupé V10 performance RWD > R8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
R8 Coupé V10 performance RWD

R8 Coupé V10 performance RWD

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 293–285 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,9–12,6 l/100km

Moc i temperament z napędem na tylne koła – Performance is an attitude

Audi R8 Coupé V10 performance RWD

Moc systemowa

570

KM

(419 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,7

sek.

Prędkość maksymalna

329

km/h

Wymiary

Czysta adrenalina

Audi R8 Coupé V10 performance RWD z wolnossącą jednostką napędową FSI o pojemności 5,2 litra zachwyca mocą 419 kW (570 KM) przenoszoną na tylną oś. Samochód przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy.

Koncentracja na dynamice

Opcjonalne sportowe zawieszenie ze stabilizatorem CFRP oraz precyzyjnie dostrojoną kombinacją amortyzatorów i sprężyn gwarantuje bardziej bezpośredni kontakt samochodu z nawierzchnią drogi. Dynamiczny układ jezdny jest ukierunkowany na pokonywanie zakrętów w sportowym stylu. Jego głównym atutem jest zwiększona precyzja kierowania pojazdem i bardziej dynamiczne reakcje układu kierowniczego.

Moc pewnie przeniesiona na drogę: Opcjonalny dynamiczny układ kierowniczy pozwala w całym zakresie prędkości na niezwykle precyzyjne reakcje kierownicy, ułatwiając zarówno wykonywanie manewrów na krętych drogach jak i parkowanie.

Wzór samochodu sportowego

Sportowy charakter pojazdu podkreślają seryjne boczne osłony sideblades, utrzymane w kolorze nadwozia, opcjonalne obręcze kół ze stopów metali lekkich w stylistyce Evo w antracytowo-czarnej kolorystyce, a także owalne końcówki układu wydechowego*. Tylny dyfuzor wypełniony polerowanym włóknem węglowym to nieodłączny atrybut właściwego pakietu stylistycznego.

Włącz sportowy styl

Po zajęciu miejsca za kierownicą od razu dostrzeżesz szeroko wyprofilowany łuk tworzący wizualną klamrę wokół wszystkich instrumentów obsługi. Łuk nawiązuje do klasycznej stylistyki monoposto, swoim kształtem mocno skoncentrowanej na kierowcy.

Audi exclusive: tak indywidualne jak Ty

Twoje Audi R8 stanie się jeszcze bardziej ekskluzywne* dzięki szerokiej palecie matowych lakierów, pakietom stylistycznym i optycznym, a także bogatej gamie dowolnie konfigurowalnych skórzanych tapicerek. Wybierając spersonalizowane logo lub napis, uczynisz Twoje R8 jeszcze bardziej osobistym samochodem.

Jeszcze bardziej niezwykłe: Dodaj swojemu Audi R8 Coupé V10 performance RWD jeszcze więcej niepowtarzalnego charakteru dzięki specjalnym lakierom Audi exclusive*. Wśród nich jest kolor szary Nardo matowy z bocznymi listwami w odcieniu żółtym Vegas uni.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

R8 Spyder V10 perfomance RWD

R8 Spyder V10 performance RWD