Acquire
R8 Spyder V10 performance RWD > R8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
R8 Spyder v10 Performance Sideview

R8 Spyder V10 performance RWD

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 313–305 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 13,8–13,4 l/100km

Napęd na tylne koła to nowa perspektywa jazdy - Performance is an attitude

R8 Spyder V10 performance RWD

Moc

419

kW (570 KM)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,8

sek.

Prędkość maksymalna

327

km/h

Wymiary

Fascynujący Spyder

Z otwartym dachem czy nie – zainspiruj się atletyczną sylwetką R8 Spyder z mocno zaakcentowanymi nadkolami i utrzymanymi w kolorystyce nadwozia bocznymi osłonami sideblades. Odkryj nieprzemijającą fascynację tego wyczynowego samochodu.

Imponująca wydajność

Audi R8 Spyder V10 performance RWD z silnikiem wolnossącym FSI o pojemności 5,2 litra i mocy 419 kW (570 KM) przenoszonej na tylną oś zachwyca spontanicznym przyrostem mocy i przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy.

R8 Spyder v10 Performance Rückseite

Zachwycająca dynamika

Poczuj emocje płynące z jazdy samochodem sportowym z napędem na tylne koła. Audi R8 Spyder V10 performance RWD zachwyci Cię precyzyjnym prowadzeniem, doskonałą trakcją i fascynującą dynamiką jazdy.

Dynamika, która rzuca się w oczy

Podróżuj z klasą swoim Audi R8 Spyder w kolorze szarym Kemora metalik, wyposażonym w seryjny pakiet optyczny obejmujący przedni spoiler, nakładki progów bocznych i tylny dyfuzor w połyskującej czerni.

Poczuj bezwarunkową dynamikę jazdy

Logo RWD jest odbiciem emocji, jakich doznajemy prowadząc Audi R8 Spyder. Sportowe fotele są wykończone najwyższej jakości skórą Feinnappa – do wyboru również w kolorze brązu Palomino, zdobionego kontrastującym, stalowo-szarym pikowaniem. Optymalnie wyprofilowane boki foteli, zintegrowane zagłówki i elektryczna regulacja gwarantują najwyższy komfort w sportowym stylu.

R8 Spyder v10 Performance interior

Audi exclusive: tak indywidualne jak Ty

Twoje Audi R8 stanie się jeszcze bardziej ekskluzywne* dzięki szerokiej palecie matowych lakierów, pakietom stylistycznym i optycznym, jak również bogatej gamie dowolnie konfigurowalnych skórzanych tapicerek. Wybierając spersonalizowane logo lub napis uczynisz Twoje R8 jeszcze bardziej osobistym samochodem.

R8 Coupe V10 Performance RWD

R8 Coupé V10 Performance RWD