Acquire
Nowe Produkty
Audi Q5 Mann blick auf Audi

Oryginalne akcesoria Audi

Poznaj wybrane akcesoria Audi i odkryj nowe produkty, które znajdą zastosowanie nie tylko w Twoim samochodzie. Ich szeroką gamę możesz sprawdzić za pośrednictwem sklepu online lub zapytać o nie swojego partnera Audi.

Elektryczne hulajnogi i akcesoria

Elektryczna hulajnoga i akcesoria

Hulajnoga elektryczna Audi powered by Egret ma zasięg do 80 km przy pełnym naładowaniu. To wystarczająco dużo, aby zwiedzić nowe miasto lub wybrać się do ulubionej kawiarni. Hulajnoga elektryczna Audi powered by Egret zabierze Cię wygodnie do celu z maksymalną prędkością do 20 km/h.

Przejdź do sklepu Audi
Oryginalny boks tylny Audi

Oryginalny boks tylny Audi

Czas na urlop! Oryginalny boks tylny Audi ma pojemność około 300 l i oferuje ładowność do 40 kg – na bagaż, sprzęt sportowy lub rekreacyjny. Wyrafinowane rozwiązania konstrukcyjne boksu ułatwiają załadunek i rozładunek.

Przejdź do sklepu Audi
Universal Traffic Recorder Audi 2.0

Universal Traffic Recorder Audi 2.0

Dzięki Audi Universal Traffic Recorder 2.0 zarejestrujesz niebezpieczne sytuacje i zdarzenia, w trakcie których doszło do szkody. Indywidualnie konfigurowalny dwukanałowy system wyposażony w nowoczesną technologię kamer rejestruje to, co dzieje się przed i za pojazdem, podczas jazdy i postoju.

Przejdź do sklepu Audi
Kabel ładujący USB typu C

Kabel ładujący USB typu C

Kabel ładujący ma maksymalną moc ładowania do 100 W w połączeniu z ładowarką USB Power Charger Audi. Może być używany ze wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami mobilnymi ze złączem USB typu C. W zależności od dostępności w danym modelu Audi, kabel ładujący nadaje się do użytku z Audi Music Interface, Audi Smartphone Interface lub funkcją ładowania USB typu C w pojeździe.

Przejdź do sklepu Audi
Ładowarka USB Power Charger

Ładowarka USB Power Charger

Nowa ładowarka USB Power Charger od Audi umożliwia szybkie i wygodne ładowanie telefonu komórkowego, tabletu, a nawet laptopa w podróży. Ładowarka USB Power Charger z gniazdem ładowania typu C imponuje poręcznym rozmiarem i mocą ładowania do 100 W przez gniazdo 12 V.

Przejdź do sklepu Audi