Acquire
Audi | Nowoczesne finansowanie dla klienta prywatnego
Kobieta w czerwonym garniturze idąca z teczką, w tle Audi podłączone do ładowania wśród drzew
Nowe Audi w finansowaniu podyktowanym Twoimi potrzebami

Nowe Audi w finansowaniu podyktowanym Twoimi potrzebami

Szukasz oferty finansowania nowego Audi dopasowanej do swoich potrzeb? Zdecyduj, który wariant bardziej Ci odpowiada: Audi Perfect Credit czy Audi Perfect Rent.

Często zadawane pytania

1. Od czego zależy wysokość raty kredytu lub opłaty najmu?
Wysokość raty lub opłaty jest uzależniona od wybranego modelu Audi, jego wartości i rodzaju produktu finansowego. Dodatkowo w kalkulatorze rat możesz zdecydować o wysokości wkładu własnego/opłaty początkowej i czasie finansowania, a także zadeklarować roczny limit kilometrów.

Decydując się na finansowanie Audi Perfect Credit, płacisz niską miesięczną ratę naliczaną od prognozowanej utraty wartości samochodu, a nie całej wartości auta. To tak, jakbyś płacił miesięczny abonament za korzystanie z auta.

Podobnie w finansowaniu Audi Perfect Rent, wysokość opłaty miesięcznej zależy od wartości samochodu, zadeklarowanego rocznego przebiegu, okresu korzystania oraz wysokości opłaty początkowej. Co ważne, tutaj w stałej miesięcznej opłacie masz już pełen pakiet ubezpieczeń OC, AC i NNW, pakiet serwisowy (m.in. przeglądy, diagnostyka i naprawy), auto zastępcze bez limitu, assistance, wsparcie w zarządzaniu szkodami, a opcjonalnie także zakup, wymianę i przechowywanie opon. Dlatego też opłata jest wyższa, ale nie musisz zajmować się kwestiami związanymi z samochodem, masz zagwarantowaną mobilność i zyskujesz pełną kontrolę kosztów.
2. Na czym polega elastyczność finansowania Audi?
Proponujemy dwa nowoczesne produkty finansowe, które odpowiadają na różne potrzeby.

Wybierając Audi Perfect Credit, sam ustalasz wysokość opłaty wstępnej, cenę wykupu auta oraz okres jego użytkowania. Po zakończeniu umowy możesz zwrócić swoje Audi do salonu i wymienić na nowszy model lub je wykupić.

W przypadku Audi Perfect Rent również elastycznie ustalasz wysokość miesięcznej opłaty, deklarując roczny limit kilometrów, określając okres korzystania z auta i wnosząc opłatę początkową. Po zakończeniu umowy zwracasz Audi do salonu i możesz wybrać kolejne.
3. Czy po zakończeniu umowy kredytu mogę wykupić swoje Audi?
Tak – jednorazowo lub w dogodnych ratach. Ale możesz też rozważyć opcję zdania auta po wygaśnięciu kontraktu i jego wymianę na nowszy model.
4. Ubezpieczenie auta – jak to wygląda w praktyce?
Niezależnie od tego, na który rodzaj finansowania się zdecydujesz, Twoje Audi musi być objęte właściwą ochroną. W przypadku kredytu Audi Perfect Credit zaoferujemy Ci promocyjne pakiety ubezpieczeniowe, dzięki którym możesz jeździć komfortowo i bezpiecznie – niezależnie od okoliczności i nieprzewidzianych zwrotów akcji (przejdź do zakładki „Ubezpieczenie” i zapoznaj się z ofertą). Jeśli jednak wybierzesz finansowanie Audi Perfect Rent, pakiet ubezpieczeń będziesz mieć już wliczony w stałą miesięczną opłatę. Zyskasz więc spokój i pełną kontrolę kosztów.
5. Czy mogę skorzystać z finansowania, nawet bez wkładu środków własnych?
Tak. W Audi Perfect Credit i Audi Perfect Rent zawsze możesz skorzystać z opcji wpłaty 0% wartości samochodu lub wpłacić pewną sumę w ramach opłaty wstępnej lub opłaty początkowej. Wtedy Twoja miesięczna rata kredytu lub opłata najmu będzie niższa.
6. Jak długo trwa okres finansowania?
To także zależy od Ciebie! W przypadku Audi Perfect Credit jest to 36 lub 48 miesięcy, natomiast w Audi Perfect Rent od 12 do 48 miesięcy.
7. Co dzieje się z autem po zakończeniu umowy?
W zależności od wybranego produktu finansowego masz różne możliwości. W finansowaniu Audi Perfect Credit możesz wykupić auto lub je zwrócić i zmienić na nowszy model w ramach kolejnej umowy finansowej. W przypadku Audi Perfect Rent zwracasz Audi do salonu i możesz wybrać kolejne.
8. Czy po okresie kredytu lub najmu mogę podpisać automatycznie kolejną umowę?
Tak. Jeśli chcesz, możesz użytkowane do tej pory Audi wymienić na nowszy model. Również z opcją wygodnego finansowania, dopasowanego do Twojej bieżącej sytuacji i potrzeb.
9. Na czym polega spłata jedynie prognozowanej utraty wartości auta w produkcie Audi Perfect Credit?
Nie musisz spłacać całkowitej wartości samochodu, a jedynie prognozowaną utratę wartości auta w okresie trwania Twojej umowy. Przy zawieraniu kontraktu, ustala się wartość auta w momencie zakończenia Twojej umowy oraz szacuje wysokość raty w oparciu o wybrane przez Ciebie parametry:

• Wysokość opłaty wstępnej
• Roczny limit kilometrów
• Okres umowy leasingu

Po zakończeniu umowy zwracasz pojazd do dealera lub, jeśli chcesz, korzystasz z opcji wykupu auta – jednorazowo lub w ratach.
10. Czym jest Audi Perfect Rent i dlaczego warto rozważyć ten sposób finansowania?
Audi Perfect Rent gwarantuje Ci mobilność, pełną kontrolę nad kosztami oraz wygodę i spokój. Dzięki stałej miesięcznej opłacie nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty, wynikające np. ze wzrostu cen części i usług serwisowych czy rosnących składek ubezpieczeniowych. Opłata zawiera: pakiet ubezpieczeń OC, AC i NNW, pełen pakiet serwisowy (m.in. przeglądy, diagnostyka i naprawy), auto zastępcze, assistance, wsparcie w zarządzaniu szkodami oraz opcjonalnie zakup i wymianę opon. W ramach pakietu serwisowego masz zagwarantowane przeglądy i naprawy samochodu, badania techniczne oraz diagnostyczne samochodu – zgodnie z zaleceniami producenta. To bardzo wygodne rozwiązanie.