Acquire
Audi | Nowoczesne finansowanie dla klienta prywatnego
Kobieta w czerwonym garniturze idąca z teczką, w tle Audi podłączone do ładowania wśród drzew

Finansowanie jak abonament – zgodnie z Twoimi potrzebami.

Audi Perfect Lease to finansowanie jak abonament, w którym masz niskie raty i dwie opcje na zkończenie umowy – wykup lub zwrot auta. Dzięki temu finasowaniu możesz wymieniać Audi na nowe nawet co dwa lata.

Czym wyróżnia się Audi Perfect Lease?

Także jako klient prywatny możesz korzystać z walorów leasingu i tym samym zapewnić sobie niższe miesięczne raty. Oblicza się je inaczej niż w klasycznym finansowaniu. Spłacasz nimi jedynie część samochodu – prognozowaną utratę jego wartości w okresie trwania umowy.

By dodatkowo obniżyć raty, korzystasz z opcjonalnej opłaty wstępnej. Po zakończeniu leasingu zwracasz auto do salonu lub opcjonalnie je wykupujesz.

Cechy finansowania Audi Perfect Lease

  • Opłata wstępna od 0% do 30%
  • Miesięczna rata od prognozowanej utraty wartości auta
  • Dwie opcje zakończenia umowy: wykup lub zwrot auta
  • Parametry umowy: opłata wstępna, liczba rat, liczba kilometrów

Często zadawane pytania

1. Od czego zależy wysokość raty leasingu auta w produkcie Audi Perfect Lease?
Wysokość raty uzależniona jest od wybranego modelu Audi i jego wartości. Dodatkowo w kalkulatorze rat można decydować o wysokości opłaty wstępnej, czasu leasingowania w szacowanego limitu rocznego kilometrów. Decydując się na nowoczesne finansowanie Audi Perfect Lease płacisz niską ratę miesięczną od prognozowanej utraty wartości samochodu.
2. Na czym polega elastyczność leasingu Audi Perfect Lease?
Proponujemy nowoczesny system leasingowy, który odpowiada na Twoje bieżące potrzeby. Sam ustalasz wysokość opłaty wstępnej, cenę wykupu auta oraz okres korzystania z niego. Po ustaniu umowy swoje Audi możesz zwrócić do salonu i wymienić na nowszy model lub wykupić i posiąść je na własność. Decyduj.
3. Czy po zakończeniu umowy mogę zawsze wykupić leasingowane Audi?
Tak, oczywiście. Taką możliwość daje leasing nowoczesny – Audi Perfect Lease. Jednakże możesz dodatkowo rozważyć opcję zdania auta po wygaśnięciu kontraktu i jego wymianę na nowszy model.
4. Ubezpieczenie leasingowanego auta - jak to wygląda w praktyce?
Twoje Audi musi być objęte właściwą ochroną. Oferujemy promocyjne pakiety ubezpieczeniowe, dzięki którym możesz jeździć komfortowo i bezpiecznie. Niezależnie od okoliczności i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Przejdź do zakładki „Ubezpieczenie” i zapoznaj się z ofertą.
5. Czy mogę skorzystać z finansowania, bez opłaty wstępnej?
Tak. Leasing Audi Perfect Lease dopasowujesz do swoich możliwości i preferencji. Możesz skorzystać z opcji wpłaty 0% wartości samochodu lub wpłacić pewną sumę w ramach opłaty wstępnej - wtedy Twoja miesięczna rata będzie niższa.
6. Jak długo trwa okres leasingowania?
To także zależy od Ciebie! Możesz zdecydować się na krótki leasing, który trwa 24 miesiące. Chcesz związać się z taką formą finansowania konkretnego modelu na dłużej? Maksymalny okres leasingu Audi Perfect Lease w ofercie dla Klientów indywidualnych wynosi 48 miesięcy.
7. Co dzieje się z autem po zakończeniu umowy?
Jak możesz się domyślić, i w tym wypadku to zależy od Ciebie. Możesz zwrócić go do salonu za ustaloną wcześniej cenę. Problem odsprzedaży masz z głowy. Jeśli uznasz, że Ty i ten konkretny model Audi jesteście sobie pisani - możesz go wykupić i cieszyć się jego posiadaniem na własność.
8. Czy po okresie leasingu mogę podpisać automatycznie kolejną umowę?
Tak. Po oddaniu leasingowanego do tej pory Audi, możesz wymienić je na nowszy model. Również z opcją wygodnego finansowania, dopasowanego do Twojej bieżącej sytuacji i potrzeb.
9. Jak sfinansować samochód hybrydowy lub elektryczny?
Oferta finansowa aut z napędem BEV bądź PHEV wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku oferty dla samochodów spalinowych. Oferujemy Ci finansowanie nowoczesne – Audi Perfect Lease, w którym spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości auta w okresie Twojej umowy. W efekcie zyskujesz wyjątkowo niskie raty. Po ustalonym na początku kilkuletnim okresie zwracasz auto do salonu. Opcjonalnie możesz je wykupić.
10. Na czym polega spłata jedynie prognozowanej utraty wartości auta?
Nie musisz spłacać całkowitej wartości samochodu, a jedynie prognozowaną utratę wartości auta w okresie trwania Twojej umowy.
Przy zawieraniu kontraktu ustala się wartość auta w momencie zakończenia Twojej umowy oraz szacuje wysokość raty w oparciu o wybrane przez Ciebie parametry:

• Wysokość opłaty wstępnej
• Roczny limit kilometrów
• Okres umowy leasingu

Po zakończeniu umowy zwracasz pojazd do dealera lub jeśli chcesz, korzystasz z opcji wykupu auta.