Acquire
Audi | Nowoczesne i klasyczne finansowanie dla przedsiębiorców
Szary model Audi zaparkowany przy oszklonym budynku. Obok idący mężczyzna z rękoma w kieszeniach
Dwie kobiety rozmawiające przy niebieskim Audi A3. Samochód ma otwarte drzwi kierowcy

Nowe Audi w finansowaniu podyktowanym potrzebami firmy

Szukasz oferty finansowania nowego Audi dopasowanej do potrzeb swojej firmy? Zdecyduj, który wariant bardziej Ci odpowiada: Audi Perfect Lease czy Audi Classic Leasing.

Często zadawane pytania

1. Od czego zależy wysokość raty leasingu auta w produkcie Audi Perfect Lease?
Wysokość raty uzależniona jest od wybranego modelu Audi i jego wartości. Dodatkowo w kalkulatorze rat można decydować o wysokości wkładu własnego, czasu leasingowania w szacowanego limitu rocznego kilometrów. Decydując się na nowoczesne finansowanie Audi Perfect Lease płacisz niską ratę miesięczną od prognozowanej utraty wartości samochodu.
2. Na czym polega elastyczność leasingu Audi Perfect Lease?
Proponujemy nowoczesny system leasingowy, który odpowiada na Twoje bieżące potrzeby. Sam ustalasz wysokość wkładu własnego, cenę wykupu auta oraz okres korzystania z niego. Po ustaniu umowy swoje Audi możesz zwrócić do salonu i wymienić na nowszy model lub wykupić i posiąść je na własność. Decyduj.
3. Czy po zakończeniu umowy mogę zawsze wykupić leasingowane Audi?
Tak, oczywiście. Taką możliwość daje leasing nowoczesny – Audi Perfect Lease. Jednakże możesz dodatkowo rozważyć opcję zdania auta po wygaśnięciu kontraktu i jego wymianę na nowszy model.
4. Ubezpieczenie leasingowanego auta - jak to wygląda w praktyce?
Twoje Audi musi być objęte właściwą ochroną. Oferujemy promocyjne pakiety ubezpieczeniowe, dzięki którym możesz jeździć komfortowo i bezpiecznie. Niezależnie od okoliczności i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Przejdź do zakładki „Ubezpieczenie” i zapoznaj się z ofertą.
5. Czy mogę skorzystać z finansowania, bez wkładu środków własnych?
Tak. Leasing Audi Perfect Lease dopasowujesz do swoich możliwości i preferencji. Możesz skorzystać z opcji wpłaty 0% wartości samochodu lub wpłacić pewną sumę w ramach wkładu własnego - wtedy Twoja miesięczna rata będzie niższa.
6. Jak długo trwa okres leasingowania?
To także zależy od Ciebie! Możesz zdecydować się na krótki leasing, który trwa 24 miesiące. Chcesz związać się z taką formą finansowania konkretnego modelu na dłużej? Maksymalny okres leasingu Audi Perfect Lease w ofercie dla Klientów indywidualnych wynosi 48 miesięcy.
7. Co dzieje się z autem po zakończeniu umowy?
Możesz zwrócić go do salonu za ustaloną wcześniej cenę. Problem odsprzedaży masz z głowy. Jeśli uznasz, że Ty i ten konkretny model Audi jesteście sobie pisani - możesz go wykupić i cieszyć się jego posiadaniem na własność.
8. Czy po okresie leasingu mogę podpisać automatycznie kolejną umowę?
Tak. Po oddaniu leasingowanego do tej pory Audi, możesz wymienić je na nowszy model. Również z opcją wygodnego finansowania, dopasowanego do Twojej bieżącej sytuacji i potrzeb.
9. Jak sfinansować samochód hybrydowy lub elektryczny?
Oferta finansowa aut z napędem BEV bądź PHEV wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku oferty dla samochodów spalinowych. Oferujemy Ci finansowanie nowoczesne – Audi Perfect Lease, w którym spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości auta w okresie Twojej umowy. W efekcie zyskujesz wyjątkowo niskie raty. Po ustalonym na początku kilkuletnim okresie zwracasz auto do salonu. Opcjonalnie możesz je wykupić.
10. Na czym polega spłata jedynie prognozowanej utraty wartości auta w produkcie Audi Perfect Lease?
Nie musisz spłacać całkowitej wartości samochodu, a jedynie prognozowaną utratę wartości auta w okresie trwania Twojej umowy.
Przy zawieraniu kontraktu ustala się wartość auta w momencie zakończenia Twojej umowy oraz szacuje wysokość raty w oparciu o wybrane przez Ciebie parametry:

• Wysokość opłaty wstępnej
• Roczny limit kilometrów
• Okres umowy leasingu

Po zakończeniu umowy zwracasz pojazd do dealera lub jeśli chcesz, korzystasz z opcji wykupu auta.