Acquire
Audi | Nowoczesne i klasyczne finansowanie dla przedsiębiorców
Szary model Audi zaparkowany przy oszklonym budynku. Obok idący mężczyzna z rękoma w kieszeniach
Dwie kobiety rozmawiające przy niebieskim Audi A3. Samochód ma otwarte drzwi kierowcy

Nowe Audi w finansowaniu podyktowanym potrzebami firmy

Szukasz oferty finansowania nowego Audi dopasowanej do potrzeb swojej firmy? Zdecyduj, który wariant bardziej Ci odpowiada: Audi Perfect Lease, Audi Classic Leasing czy Audi Perfect Rent.

Często zadawane pytania

1. Od czego zależy wysokość raty leasingowej lub opłaty najmu?
Wysokość raty lub opłaty jest uzależniona od wybranego modelu Audi, jego wartości i rodzaju produktu finansowego. Dodatkowo w kalkulatorze rat możesz zdecydować o wysokości opłaty wstępnej/początkowej i czasie finansowania, a także zadeklarować roczny limit kilometrów.

Decydując się na finansowanie Audi Perfect Lease, płacisz niską miesięczną ratę naliczaną od prognozowanej utraty wartości samochodu, a nie całej wartości auta. Stąd raty są dużo niższe niż w klasycznym leasingu. To tak, jakbyś płacił miesięczny abonament za korzystanie z auta.

Z kolei Audi Classic Leasing to dobre rozwiązanie, jeśli szukasz comiesięcznych kosztów, a jednocześnie zamierzasz z konkretnym modelem Audi zostać na dłużej – także po zakończeniu umowy.

W finansowaniu Audi Perfect Rent wysokość opłaty miesięcznej zależy od wartości samochodu, zadeklarowanego rocznego przebiegu, okresu korzystania oraz wysokości opłaty początkowej. Co ważne, tutaj w stałej miesięcznej opłacie masz już pełen pakiet ubezpieczeń OC, AC i NNW, pakiet serwisowy (m.in. przeglądy, diagnostyka i naprawy), auto zastępcze bez limitu, assistance, wsparcie w zarządzaniu szkodami, a opcjonalnie także zakup, wymianę i przechowywanie opon. Dlatego też opłata jest wyższa, ale nie musisz zajmować się kwestiami związanymi z samochodem, masz zagwarantowaną mobilność i zyskujesz pełną kontrolę kosztów.
2. Na czym polega elastyczność finansowania Audi?
Proponujemy trzy nowoczesne produkty finansowe, które odpowiadają na różne potrzeby Twojej firmy.

Wybierając Audi Perfect Lease, sam ustalasz wysokość opłaty wstępnej, cenę wykupu auta oraz okres jego użytkowania. Po ustaniu umowy swoje Audi możesz zwrócić do salonu i wymienić na nowszy model lub je wykupić.

W przypadku Audi Perfect Rent również elastycznie ustalasz wysokość miesięcznej opłaty, deklarując roczny limit kilometrów, określając okres korzystania z auta i wnosząc opłatę początkową. Po zakończeniu umowy zwracasz Audi do salonu i możesz wybrać kolejne.

Decydując się na Audi Classic Leasing, nie musisz deklarować rocznego przebiegu kilometrów, a wysokość miesięcznej raty dopasowujesz do swoich potrzeb, określając okres finansowania i opłatę wstępną.
3. Czy po zakończeniu umowy leasingu zawsze mogę wykupić swoje Audi?
Tak. Taką możliwość daje zarówno Audi Classic Leasing, jak i Audi Perfect Lease. W przypadku tego drugiego możesz dodatkowo rozważyć opcję zdania auta po wygaśnięciu kontraktu i jego wymianę na nowszy model.
4. Ubezpieczenie auta – jak to wygląda w praktyce?
Niezależnie od tego, na który rodzaj finansowania się zdecydujesz, Twoje Audi musi być objęte właściwą ochroną. W przypadku leasingów zaoferujemy Ci promocyjne pakiety ubezpieczeniowe, dzięki którym możesz jeździć komfortowo i bezpiecznie – niezależnie od okoliczności i nieprzewidzianych zwrotów akcji (przejdź do zakładki „Ubezpieczenie” i zapoznaj się z ofertą). Jeśli jednak wybierzesz finansowanie Audi Perfect Rent, pakiet ubezpieczeń będziesz mieć już wliczony w stałą miesięczną opłatę. Zyskasz więc spokój i pełną kontrolę firmowych kosztów.
5. Czy mogę skorzystać z finansowania, nawet bez wkładu środków własnych?
Tak. W Audi Perfect Lease, Audi Classic Leasing oraz Audi Perfect Rent zawsze możesz skorzystać z opcji wpłaty 0% wartości samochodu lub wpłacić pewną sumę w ramach opłaty wstępnej lub opłaty początkowej. Wtedy Twoja miesięczna rata lub opłata najmu będzie niższa.
6. Jak długo trwa okres finansowania?
To także zależy od Ciebie. Możesz zdecydować się na finansowanie Audi Perfect Rent, które trwa od 12 do 48 miesięcy. Z kolei okres finansowania Audi Perfect Lease wynosi od 24 do 48 miesięcy, a Audi Classic Leasing od 24 do nawet 60 miesięcy.
7. Co dzieje się z autem po zakończeniu umowy?
W zależności od wybranego produktu finansowego masz różne możliwości. W przypadku Audi Classic Leasing wykupujesz auto od 1% do 35% wartości. Natomiast finansowanie Audi Perfect Lease daje Ci dwie opcje – wykupujesz auto lub zwracasz i zmieniasz na nowszy model w ramach kolejnej umowy finansowej. W przypadku Audi Perfect Rent zwracasz Audi do salonu i możesz wybrać kolejne.
8. Czy po okresie leasingu lub najmu mogę podpisać automatycznie kolejną umowę?
Tak. Jeśli chcesz, możesz użytkowane do tej pory Audi wymienić na nowszy model. Również z opcją wygodnego finansowania, dopasowanego do Twojej bieżącej sytuacji i potrzeb.
9. Jak sfinansować samochód elektryczny lub hybrydowy?
Jeśli chcesz jeździć elektrycznym Audi, możesz wybrać finansowanie Audi Classic Leasing, Audi Perfect Lease lub Audi Perfect Rent. Wybierając Audi Perfect Lease lub Audi Classic Leasing możesz dodatkowo skorzystać z dopłaty z programu „Mój elektryk”, która pozwoli Ci obniżyć miesięczną ratę. Z kolei decydując się na auto hybrydowe, możesz wybrać Audi Classic Leasing.
10. Na czym polega spłata jedynie prognozowanej utraty wartości auta w produkcie Audi Perfect Lease?
Nie musisz spłacać całkowitej wartości samochodu, a jedynie prognozowaną utratę wartości auta w okresie trwania Twojej umowy. Przy zawieraniu kontraktu, ustala się wartość auta w momencie zakończenia Twojej umowy oraz szacuje wysokość raty w oparciu o wybrane przez Ciebie parametry:

• Wysokość opłaty wstępnej
• Roczny limit kilometrów
• Okres umowy leasingu

Po zakończeniu umowy zwracasz pojazd do dealera lub, jeśli chcesz, korzystasz z opcji wykupu auta.
11. Czym jest Audi Perfect Rent i dlaczego warto rozważyć ten sposób finansowania?
Audi Perfect Rent gwarantuje Ci mobilność, pełną kontrolę nad kosztami oraz wygodę i spokój. Dzięki stałej miesięcznej opłacie nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty, wynikające np. ze wzrostu cen części i usług serwisowych czy rosnących składek ubezpieczeniowych. Opłata zawiera: pakiet ubezpieczeń OC, AC i NNW, pełen pakiet serwisowy (m.in. przeglądy, diagnostyka i naprawy), auto zastępcze, assistance, wsparcie w zarządzaniu szkodami oraz zakup i wymianę opon (opcjonalnie). W ramach pakietu serwisowego masz zagwarantowane przeglądy i naprawy samochodu, badania techniczne oraz diagnostyczne samochodu – zgodnie z zaleceniami producenta. To bardzo wygodne rozwiązanie.