Acquire
S3 Sportback > A3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 198–191 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,7–8,4 l/100 km

#

Wszechstronność w sportowym stylu.

Nowe Audi S3 Sportback łączy w sobie imponującą dynamikę jazdy z wysoką funkcjonalnością na co dzień. Charakterystyczne dla wersji S detale nadwozia i wnętrza odzwierciedlają sportowy charakter.

Moc systemowa

245

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,7

sek.

Maksymalny moment obrotowy

420

Nm

Zachwyca osiągami.

Nowe Audi S3 Sportback zapewnia czystą przyjemność z jazdy. Mocny silnik, standardowo dostępny napęd na cztery koła quattro oraz inne innowacyjne rozwiązania techniczne sprawiają, że to pojazd o prawdziwie sportowym charakterze.

Dynamiczny widok z boku

Osiągi z charakterem: Potężny silnik TFSI nowego Audi S3 Sportback generuje imponującą moc 245 kW. W połączeniu z opcjonalnym wyczynowym układem wydechowym* z tytanowymi tłumikami podróż staje się niezwykle emocjonującym dźwiękowym przeżyciem.

Pierwsze wrażenie ma znaczenie.

Zdecyduj, w jakim kolorze lakieru Twoje nowe Audi S3 Sportback będzie bardziej efektowne. Do wyboru jest na przykład szary Daytona matowy* z oferty Audi exclusive*.

Dostosowane do Ciebie.

Praktyczne na co dzień i funkcjonalne w razie potrzeby. Dostępny opcjonalnie podział oparcia tylnej kanapy* w proporcjach 40:20:40 sprawia że, nowe Audi S3 Limousine to niezwykle elastyczny towarzysz podróży. Pojemność bagażnika wzrasta z 325 do 1145 litrów.

Intensywne wrażenia dźwiękowe.

W Audi S3 Sportback dostępny jest opcjonalnie system nagłośnienia SONOS z dźwiękiem 3D*. 15 wysokowydajnych głośników, wraz z subwooferem, zapewnia imponujące wrażenia dźwiękowe. W pełni odczuwalne są bogate basy, a jakość odtwarzania niskich i wysokich tonów jest wręcz doskonała.

Audi Sonos

Uwaga: Zdjęcie przedstawia A3 Sportback.

Inteligentna sieć.

Niezbędne w trakcie jazdy informacje są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi plus. Nawigacja MMI plus z MMI touch response* umożliwia korzystanie z szerokiej oferty Audi connect*,*. Daje to dostęp do usług cyfrowych w zakresie Infotainment, nawigacji, bezpieczeństwa i serwisu.

Jeszcze bardziej osobiste.

Fascynujące zdjęcia lub słynni bohaterowie kina: po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcie w aplikacji myAudi* i wyświetlaj je jako tło na MMI. Piękny efekt: pakiet oświetlenia Ambiente plus* automatycznie dostosowuje kolorystykę do motywu.

Audi A3 Sportback kokpitAudi A3 Sportback kokpit

Uwaga: Zdjęcie przedstawia A3 Sportback. Tło w MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Jeszcze bardziej niezwykłe. Dzięki Audi exclusive*

Spraw, by Twój samochód był wyjątkowy - tak jak Ty. Spersonalizuj swoje Audi S3 Sportback z Audi exclusive, wybierając lakier szary Arrow perłowy, lub zdecyduj się na wyjątkowy wygląd z lakierem szarym Daytona z efektem matowym*.

Audi S3 Sportback Exclusicve
Audi S3 Limousine

Audi S3 Limousine

Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi S3 Sportback.