Acquire
RS 5 Sportback > A5 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym*: 226–217 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym*: 10,0–9,6 l/100km

Audi RS5 Sportback

Przekonujące pod każdym względem

Audi RS 5 Sportback* to więcej niż samochód sportowy: najwyższa funkcjonalność, komfort i dynamika to połączenie gwarantujące niezapomniane emocje podczas jazdy.

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi RS 5 Sportback dopasowane do Twoich potrzeb.

RS 5 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 9,7 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 221 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
niebieski Navarra metalik
biały Glacier metalik
szary Daytona perłowy
niebieski Ascari metalik
czarny Sebring krystaliczny
szary Nardo
czerwony Tango metalik
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  9Jx19",10 - ramienne z oponami 265/35 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopów lekkich Audi Sport  9Jx20", 5 - ramienne, polerowane w kolorze czarnym z połyskiem, z oponami  275/30 R20 . 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 9Jx20", 5 - ramienne, kute, czarny antracyt, polerowane z oponami 275/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 9Jx20", 5 - ramienne w tonacji matowego brązu z oponami 275/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopów lekkich 9Jx20", 5 - ramienne z oponami  275/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

szary Nardo


RS 5 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 9,7 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 221 g/km

460 460 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Audi RS 5 Sportback* w liczbach

Moc wyjściowa

331

kW

(450 KM)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,9

sek.

Maksymalny moment obrotowy

600

Nm

Zachwyca osiągami

Fenomenalne parametry jezdne za sprawą stałego napędu na cztery koła quattro z opcjonalnym sportowym mechanizmem różnicowym oraz 8-stopniowej automatycznej skrzyni tiptronic ze zoptymalizowanymi czasami zmiany przełożeń.

Sportowe w każdym detalu

Audi RS 5 Sportback* oferuje atrakcyjną koncepcję nadwozia o wysokich walorach użytkowych do celów biznesowych, rodzinnych i wypoczynkowych.

Podkreślenie dynamiki

Audi RS 5 Sportback zyskuje jeszcze bardziej sportowy charakter za sprawą opcjonalnego pakietu RS competition plus, który obejmuje takie elementy jak stały napęd na cztery koła quattro ze sportowym mechanizmem różnicowym oraz sportowe zawieszenie RS pro.

Pole position

Kokpit Audi RS 5 Sportback* emanuje sportowym charakterem, m. in. za sprawą opcjonalnego pakietu stylistycznego RS z czerwonymi akcentami na obszytych alcantarą* kierownicy i bokach konsoli. Fotele sportowe plus dbają o stabilne podparcie i optymalny komfort podróżowania. Wirtualny kokpit Audi plus z menu RS oraz panel dotykowy MMI dostarczają cennych informacji o samochodzie.

Interior RS5 Sportback

Apple Music: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 90 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

MMI-Screen with Apple Music

Note: The image is from the Audi A5 Sportback.

Sportowe na co dzień

Transport roweru w samochodzie sportowym? A może nart i snowboardu? W Audi RS 5 Sportback* to nie problem dzięki przestrzennemu bagażnikowi, całkowicie lub częściowo składanej tylnej kanapie oraz nisko osadzonej płaszczyźnie załadunku. Audi RS 5 Sportback to samochód wszechstronny, który łączy sportowy styl z wysoką użytecznością na co dzień, stanowiąc doskonałe rozwiązanie zarówno dla rodziny, jak i dla biznesu.

Functionality RS 5 Sportback

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi RS 5 Sportback* stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.