Acquire
A6 allroad quattro > A6 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Widok z tyłu na A6 allroad quattro

A6 allroad quattro

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 208–152 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,1–5,8 l/100km

Audi A6 allroad quattro

Elastyczne, mocne, wyraziste

A6 allroad quattro łączy zalety modelu Avant z cechami samochodu typu allroad, takimi jak napęd na cztery koła quattro i charakterystyczna terenowa stylistyka.

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi A6 allroad quattro dopasowane do swoich potrzeb.

A6 allroad quattro

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 5,9 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 154 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
biały Glacier metalik
niebieski Firmament metalik
czarny Briliant
szary Manhattan metalik
srebrny Florett metalik
srebrny Dew metalik
szary Chronos metalik
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8Jx18", 5 - ramienne. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx19", 5 - ramienne V-design, w kolorze szarego grafitu z oponami 235/50 R18. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx20", 10 - ramienne V-design, z oponami 245/45 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport   8,5Jx21",  5 - ramienne, w kolorze matowego tytanu i czerni, z oponami 21, 245/40 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne podwójne, design V-style z oponami 245/40 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx19", 10 - ramienne. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport, 8,5Jx20", 5 - ramienne, design turbina, w kolorze Platinum z oponami 245/45 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne podwójne, design Y-style z oponami 245/40 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie. 

szary Chronos metalik


A6 allroad quattro

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 5,9 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 154 g/km

286 600 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Wymiary

Wyraźnie offroadowa stylistyka

Z tyły pojazdu znajduje się zaprojektowany specjalnie dla modeli allroad dyfuzor oraz osłona podwozia. W standardowym wyposażeniu dolne elementy przedniego i tylnego zderzaka, osłony nadkoli oraz progi pokrywa kontrastujący lakier w kolorze szarym Scandium o matowym wykończeniu. Opcjonalnie elementy te można zamówić także w kolorze szarym Manhattan metalik lub w kolorze nadwozia.

Sportowe i ekskluzywne wnętrze

Dzięki swojej przestronności Audi A6 allroad quattro zapewnia pasażerom dużo miejsca na głowę i nogi dla kierowcy i każdego pasażera.

Apple Music*: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music*. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 100 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

MMI-Screen with Apple Music

Porywające wrażenia z jazdy

Zawieszenie pneumatyczne z adaptacyjnymi amortyzatorami, które również należy do wyposażenia standardowego, automatycznie reguluje poziom pojazdu. W porównaniu z Audi A6 Avant prześwit samochodu może być wyższy nawet o 39 mm.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A6 allroad quattro.