Acquire
RS 6 Avant GT > A6 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Dynamiczny widok z góry Audi RS 6 Avant GT

RS 6 Avant GT

Widok z boku i z przodu Audi RS 6 Avant GT

Mocne. Ekskluzywne. Bezprecedensowe

Audi RS 6 Avant GT oferuje najmocniejszą w historii RS 6*,* jednostkę napędową, specjalnie skonstruowane zawieszenie gwintowane oraz design, który zachwyca. Model jest limitowany do 660 egzemplarzy.

Stwórz swoje wyjątkowe Audi

Połącz ze sobą różne opcje i poznaj możliwości personalizacji, jakie oferuje Audi exclusive. Aby uzyskać bardziej interaktywne wrażenia, aktywuj widok trójwymiarowy, klikając przycisk 3D.

RS 6 Avant GT

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym (l/100 km)¹: 12.7–12.2 (WLTP).

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół

Imponujące osiągi

Napęd quattro ze sportowym mechanizmem różnicowym i specjalnie zaprojektowane zawieszenie gwintowane w połączeniu z 4-litrowym silnikiem V8 biturbo TFSI potęgują dynamikę jazdy.

Widok z boku i z przodu Audi RS 6 Avant GT

Dynamika w najczystszej postaci: Zawieszenie gwintowane optymalizuje dynamikę poprzeczną i precyzję prowadzenia samochodu. Stały napęd na cztery koła quattro z aktywnym, dynamicznie sterowanym mechanizmem różnicowym tylnej osi zwiększa przyczepność pokonywania zakrętów.

Zbliżenie tyłu Audi RS 6 Avant GT

W najwyższym stopniu wyjątkowe

Już na pierwszy rzut oka RS 6 GT*,* wyróżnia się z tłumu. Wiele elementów, od przedniego zderzaka po spojler dachowy, zaprojektowano specjalnie z myślą o tym limitowanym modelu.

Sportowy indywidualizm

Wnętrze samochodu skrywa niezwykłą kolorystykę różnych odcieni czerni z wplecionymi przeszyciami w kolorze czerwonym i miedzianym. Ekskluzywna kompozycja materiałów i kolorów jest zarezerwowana wyłącznie dla modelu GT.

Unikalne akcenty: Unikatowy charakter Audi RS 6 GT znajduje swe odbicie również we wnętrzu dzięki takim stylistycznym rozwiązaniom jak obszycie mikrofibrą Dinamica podszybia, deski rozdzielczej i aplikacji dekoracyjnych w różnorodnych odcieniach czerni.

Inteligentna sieć

Niezbędne w trakcie jazdy informacje są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi plus. Nawigacja MMI plus z MMI touch response umożliwia korzystanie z szerokiej oferty Audi connect*. Daje to dostęp do usług cyfrowych w zakresie Infotainment, nawigacji, bezpieczeństwa i serwisu.

AudiAudi

Jeszcze bardziej osobiste

Fascynujące zdjęcia lub słynni bohaterowie kina: po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcie w aplikacji myAudi* i wyświetlaj je jako tło*,* na MMI. Piękny efekt: pakiet oświetlenia Ambiente plus* automatycznie dostosowuje nastrój kolorystyczny do motywu.

Widok motywów Audi w kokpicieWidok motywów Audi w kokpicie

Uwaga: Zdjęcie przedstawia Audi A6 Avant. Tło w MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Widok z boku i z tyłu Audi RS 6 Avant Performance

RS 6 Avant performance