Acquire
S6 Avant > A6 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 195–187 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,5–7,1 l/100km

Wydech S6 Avant TDI

Wszechstronne, cyfrowe i sportowe

Wyjazd służbowy czy rodzinne wakacje – Audi S6 Avant oferuje najwyższą funkcjonalność w każdej sytuacji.

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi S6 Avant dopasowane do swoich potrzeb.

S6 Avant

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 7,2 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 189 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
biały Glacier metalik
niebieski Firmament metalik
niebieski Ultra metalik
szary Daytona perłowy
czarny Briliant
srebrny Florett metalik
czerwony Tango metalik
szary Chronos metalik
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne równoległe, S style, z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx21", 5 - ramienne równoległe, z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx20", 5 - ramienne, z oponami 255/40 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx21", 5 - ramienne z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx21", 5 - ramienne, antracytowo-czarne  z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie. 
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx20", 5 - ramienne S style, z oponami 255/40 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

niebieski Ultra metalik


S6 Avant

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 7,2 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 189 g/km

438 060 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Audi S6 Avant w liczbach

Moc

253

kW

(344 KM)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,1

sek.

Maksymalny moment obrotowy

700

Nm

Wymiary

Sportowy napęd

Audi S6 Avant przekonuje nie tylko swoją wszechstronnością, ale także mocnym silnikiem wysokoprężnym. Silnik V6 TDI o pojemności 3,0 litra osiąga moc 253 kW i generuje maksymalny moment obrotowy 700 Nm. W efekcie S6 Avant przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,1 sekundy.

Dynamiczny widok z przodu Audi S6 Avant TDI

Wyrazisty i silny charakter – nadwozie

Poziome linie, pochylona tylna szyba i spoiler na krawędzi dachu – Audi S6 Avant to wszystko, co najlepsze w avant-gardowej stylistyce, a wyróżnia je szereg elementów charakterystycznych dla modeli S. Inne atrybuty Audi S6 Avant to umieszczony z tyłu emblemat S6, dyfuzor w kolorze matowej czerni Titan.

Widok z tyłu Audi S6 Avant TDI

Pojemna przestrzeń bagażowa

Audi S6 Avant jest niezwykle funkcjonalne dzięki wyjątkowej koncepcji przestrzeni bagażowej oferującej wiele schowków i opcji przewozu bagażu. Pojemność bagażnika wynosi 555 litrów, a po złożeniu oparć tylnej kanapy wzrasta nawet do 1660 litrów. Dzięki opcjonalnemu kluczykowi komfortowemu pokrywę bagażnika można otworzyć za pomocą ruchu stopą.

 Widok bagażnika Audi S6 Avant TDI

Sportowe i cyfrowe wnętrze

Standardowe fotele sportowe z przodu są wyraźnie wyprofilowane, dzięki czemu zapewniają doskonałe podparcie boczne. Opcjonalnie można również wybrać fotele sportowe plus ze skórzaną tapicerką Valcona z przeszyciami w kształcie rombów. Opcjonalny wirtualny kokpit Audi to w pełni cyfrowy zestaw wskaźników z ekranem Full HD o przekątnej 12,3 cala – obsługiwany jest z poziomu wielofunkcyjnej kierownicy.

Kokpit Audi S6 Avant TDI

Apple Music*: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music*. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 100 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

MMI-Screen z Apple Music

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Audi S6 Limousine

Audi S6 Limousine

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi S6 Avant.