Acquire
S6 Avant > A6 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 195–185 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,4–7,1 l/100 km

Wydech S6 Avant TDI

Dynamika w codziennym życiu

Wyjazd służbowy czy rodzinne wakacje – Audi S6 Avant oferuje najwyższą funkcjonalność w każdej sytuacji. Sportowe akcenty stylistyczne podkreślają dynamiczny charakter pojazdu.

S6 Avant

440 100 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 7,1 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 187 g/km

Kontynuuj konfigurację

Audi S6 Avant w liczbach

Moc systemowa

253

kW

(344 KM)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,1

sek.

Maksymalny moment obrotowy

700

Nm

Wymiary

Sportowy napęd

Audi S6 Avant przekonuje nie tylko swoją wszechstronnością, ale także mocnym silnikiem wysokoprężnym. Silnik V6 TDI o pojemności 3,0 litra osiąga moc 344 KM (253 kW) i generuje maksymalny moment obrotowy 700 Nm. W efekcie S6 Avant przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,1 sekundy.

Dynamiczny widok z przodu Audi S6 Avant TDI

Wyrazisty i silny charakter – nadwozie

Poziome linie, pochylona tylna szyba, spoiler na krawędzi dachu oraz szereg elementów charakterystycznych dla modeli S tworzą dynamiczną stylistykę Audi S6 Avant. Do tego zaprojektowany na nowo dyfuzor w kolorze ciemnym Chrom matowy oraz listwą ozdobną w kolorze srebrnym Selenit.

Widok z tyłu Audi S6 Avant TDI

Pojemna przestrzeń bagażowa

Audi S6 Avant jest niezwykle funkcjonalne dzięki wyjątkowej koncepcji przestrzeni bagażowej oferującej wiele schowków i opcji przewozu bagażu. Pojemność bagażnika po złożeniu oparć tylnej kanapy wzrasta nawet do 1660 litrów. Dzięki opcjonalnemu kluczykowi komfortowemu pokrywę bagażnika można otworzyć za pomocą ruchu stopą.

 Widok bagażnika Audi S6 Avant TDI

Sportowe i cyfrowe wnętrze

Standardowe fotele sportowe z przodu są wyraźnie wyprofilowane, dzięki czemu zapewniają doskonałe podparcie boczne. Opcjonalnie można również wybrać fotele sportowe plus ze skórzaną tapicerką Valcona z przeszyciami w kształcie rombów. Opcjonalny wirtualny kokpit Audi to w pełni cyfrowy zestaw wskaźników z ekranem Full HD o przekątnej 12,3 cala – obsługiwany jest z poziomu wielofunkcyjnej kierownicy.

Kokpit Audi S6 Avant TDI

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Audi S6 Limousine

Audi S6 Limousine

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi S6 Avant.