Acquire
A8 L TFSI e > A8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

CO2-Emissionen (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 49–40 g/km

Kraftstoffverbrauch (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: ; Stromverbrauch (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}:

Audi A8 L TFSI e

Pewność siebie i skuteczność

Audi A8 L 60 TFSI e* to połączenie wyjątkowo komfortowego wnętrza z innowacyjną koncepcją hybrydy plug-in.

Audi A8 L 60 TFSI e w liczbach

Zasięg elektryczny

54-60

km

Przyspieszenie (0-100 km/h)

4,9

sek.

Moc systemowa

462

KM

(340 kW)

Wymiary

Napędzany przez pomysły

Koncepcja hybrydy plug-in zapewnia wiele korzyści na co dzień. Silnik elektryczny pozwala cieszyć się komfortem za sprawą cichej i bezemisyjnej jazdy, a dzięki silnikowi TFSI żaden cel nie jest zbyt odległy. Dodatkowo samochód można ładować zarówno w domu, jak i w trasie.

Widok z boku Audi A8 L TFSI e

Ładowanie w domu: Do szybkiego i wygodnego ładowania w domu z mocą* do 7,4 kW można skorzystać ze standardowego systemu ładowania e-tron.

Maksymalna moc elektryczna

100

kW

Max prędkość silnika elektrycznego

135

km/h

Pojemność akumulatora (brutto) do

17,9

kWh

Niepowtarzalna precyzja i dynamika

Ciesz się nową generacją technologii oświetlenia z opcjonalnymi cyfrowymi reflektorami Matrix LED i tylnymi światłami OLED. W chwili zakupu pojazdu do wyboru dostępne są dwie sygnatury tylnych świateł.

Więcej przestrzeni dla estetyki

Przy całkowitej długości 5,3 metra ta biznesowa limuzyna cechuje się imponującą, wyrazistą stylistyką, która dzięki opcjonalnemu pakietowi S line Exterieur jest klasą sama w sobie. Do tego oferuje unikatowe nadwozie, pakiet optyczny Czerń Plus, S line Interieur i sterowany elektrycznie hak holowniczy.

Prawdziwa wielkość pochodzi z wnętrza

Audi A8 L 60 TFSI e* oferuje obszerne wnętrze o szczególnie wysokiej jakości i wyjątkowym komforcie. Znajdujący się z tyłu po prawej stronie – dostępny w wyposażeniu opcjonalnym – indywidualny fotel konturowy z funkcją odchylania do tyłu to idealne miejsce do pracy lub wypoczynku podczas podróży.

Podkreśl swój wyjątkowy charakter z Audi exclusive*

Spraw, aby Audi A8 L 60 TFSI e odzwierciedlało Twoją niepowtarzalność – dzięki opcjom Audi exclusive*. Pomogą w tym spersonalizowane elementy i szeroka gama odcieni barwionej skóry czy lakierów – o różnym wykończeniu. Wszystko na Twoje życzenie.

Tak różnorodne jak życie

Oryginalne akcesoria Audi* sprawią, że Twoja biznesowa limuzyna będzie w pełni wszech­stronna. Dzięki funkcjom technicznym i akcentom wizualnym można ją łatwo dostosować do nowych potrzeb – więcej niż tylko raz.

Espresso mobile Audi A8

Radość z przerwy na kawę: Dzięki Espresso mobil możesz przygotować świeżą kawę w samochodzie. Wykorzystaj w przyjemny sposób przerwę w podróży. Twoje Audi musi być bezpiecznie zaparkowane, by można było użyć ekspresu do kawy Espresso mobil.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Domowa stacja ładowania Audi A8 L TFSI e

Audi A8 60 TFSI e

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A8 L TFSI e.