Acquire
A8 > A8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 275–183 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,2–7,0 l/100 km

Widok wnętrza Audi A8

Emocje w każdej podróży

Dzięki swojemu charakterystycznemu designowi oraz innowacyjnym technologiom. Audi A8 oferuje komfortowe i fascynujące wrażenia z jazdy.

A8

473 200 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 7,0 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 184 g/km

Rozpocznij konfigurację
widok z boku

Wymiary

Komfort, który zaprasza do wnętrza

Wysokiej jakości materiały i precyzja wykonania sprawiają, że wnętrze jest strefą wyjątkowego komfortu. Dostępne opcjonalnie regulowane fotele konturowe z przodu, tylne siedzenia z opcjonalnymi zagłówkami, podobnie jak całe wnętrze, zachęcają w każdej chwili do podróży w niezrównanym komforcie.

Oblicze elegancji

Dzięki elementom stylistycznym Audi A8 w kolorze czarnym Sebring z efektem krystalicznym cechuje sportowa elegancja i wysoka jakość. Przyciągające wzrok detale na osłonie chłodnicy Singleframe i zderzakach oraz dynamiczna linia dachu i niepowtarzalna architektura napędu quattro podkreślają charakter biznesowej limuzyny.

Precyzja. Dynamika. Niepowtarzalny styl

Ciesz się nową generacją technologii oświetlenia z opcjonalnymi cyfrowymi reflektorami Matrix LED i tylnymi światłami OLED. W chwili zakupu pojazdu do wyboru dostępne są dwie sygnatury tylnych świateł.

Zobacz i poczuj sportowy charakter

Podkreśl sportowy charakter swojego Audi A8 za pomocą opcjonalnego wyposażania S line – podkreśl jego dynamikę oraz wyjątkowy styl.

Audi exclusive* – nie pomylisz go z żadnym innym

Audi A8 może być wyjątkowe – dokładnie takie, jak tego oczekujesz. A to wszystko dzięki elementom dekoracyjnym, materiałom tapicerskim czy indywidualnym lakierom z szerokiej oferty Audi exclusive.

Tak różnorodne jak życie

Dzięki oryginalnym akcesoriom Audi* Twoja biznesowa limuzyna ujawni swoje wszechstronne talenty. Zarówno elementy wyposażenia technicznego, jak i akcenty wizualne można łatwo dostosować do swoich oczekiwań. Zawsze i wciąż na nowo.

Mobilne espresso Audi A8

Radość z kawy podczas przerwy w podróży: Dzięki Espresso mobil możesz przygotować świeżą kawę w samochodzie. Wykorzystaj w przyjemny sposób przerwę w podróży – Twoje Audi musi być bezpiecznie zaparkowane, aby można było użyć ekspresu do kawy Espresso mobil.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A8.