Acquire
A8 > A8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Siedeview of the Audi A8

A8

Widok wnętrza Audi A8

Emocje w każdej podróży

Dzięki swojemu charakterystycznemu designowi oraz innowacyjnym technologiom. Nowe Audi A8 oferuje komfortowe i fascynujące wrażenia z jazdy.

Komfort, który zaprasza do wnętrza

Wysokiej jakości materiały i precyzja wykonania sprawiają, że wnętrze jest strefą wyjątkowego komfortu. Dostępne opcjonalnie regulowane fotele konturowe z przodu, tylne siedzenia z opcjonalnymi zagłówkami, podobnie jak całe wnętrze, zachęcają w każdej chwili do podróży w niezrównanym komforcie.

Oblicze elegancji

Dzięki elementom stylistycznym nowe Audi A8 w kolorze Terragrau Metalik cechuje sportowa elegancja i wysoka jakość. Przyciągające wzrok detale na osłonie chłodnicy Singleframe i zderzakach oraz dynamiczna linia dachu i niepowtarzalna architektura napędu quattro podkreślają charakter biznesowej limuzyny.

Precyzja. Dynamika. Niepowtarzalny styl

Ciesz się nową generacją technologii oświetlenia z opcjonalnymi cyfrowymi reflektorami Matrix LED i tylnymi światłami OLED. W chwili zakupu pojazdu do wyboru dostępne są dwie sygnatury tylnych świateł.

Zobacz i poczuj sportowy charakter

Podkreśl sportowy charakter swojego Audi A8 za pomocą opcjonalnego wyposażania S line – podkreśl jego dynamikę oraz wyjątkowy styl.

Audi exclusive³ – nie pomylisz go z żadnym innym

Audi A8 może być wyjątkowe – dokładnie takie, jak tego oczekujesz. A to wszystko dzięki elementom dekoracyjnym, materiałom tapicerskim czy indywidualnym lakierom z szerokiej oferty Audi exclusive.

Tak różnorodne jak życie

Dzięki oryginalnym akcesoriom Audi⁴ Twoja biznesowa limuzyna ujawni swoje wszechstronne talenty. Zarówno elementy wyposażenia technicznego, jak i akcenty wizualne można łatwo dostosować do swoich oczekiwań. Zawsze i wciąż na nowo.

1
Skontaktuj się ze swoim partnerem Audi, aby dowiedzieć się, kiedy dostępna będzie ta wersja pojazdu.
2
Funkcje ekranów z tyłu mogą się różnić w zależności od regionu lub też są zależne od oferty dostawcy telefonii komórkowej bądź aplikacji dostępnych w urządzeniu mobilnym klienta. Do korzystania z ekranów niezbędne jest urządzenie mobilne (smartfon, tablet itp.). Ekranami można sterować za pomocą aplikacji Fond Media Control (dostępnej do pobrania w ramach oferty portali z aplikacjami do pobrania i sklepów). Bardziej szczegółowe informacje na temat treści, które można wyświetlać, dostępne są u partnerów Audi. Uwaga: mogą być naliczane opłaty za transmisję w sieci komórkowej.
3
Audi exclusive to opcjonalnie dostępna oferta Audi Sport GmbH. Szczegółowe informacje na temat wyposażenia standardowego i dodatkowego można uzyskać na stronie https://www.audi.pl/pl/web/pl.html lub u swojego partnera Audi.
4
Zakres oryginalnych akcesoriów Audi stanowi opcjonalną ofertę AUDI AG. Elementy te nie są uwzględniane podczas określania wartości zużycia i emisji pojazdu, dlatego też ich montaż jest możliwy dopiero po pierwszym zarejestrowaniu pojazdu.