Acquire
Q5 Sportback TFSI e > Q5 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Side view Audi Q5 TFSI e

Q5 Sportback TFSI e

CO2-Emissionen (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 42–36 g/km

Kraftstoffverbrauch (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: ; Stromverbrauch (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}:

Rear view Audi Q5 Sportback TFSI e

Wszechstronne, mocne, wydajne

Elegancki SUV z linią dachu nawiązującą do coupé z innowacyjnym napędem – Audi Q5 Sportback TFSI e.

Q5 Sportback TFSI e

293 250 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*}: Benzyna: | Energia:

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 40 g/km

Kontynuuj konfigurację

Q5 Sportback 55 TFSI e w liczbach*

Zasięg elektryczny

55-60

km

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,3

sek.

Moc systemowa

270

kW

(367 KM)

Dopasowany do Twoich potrzeb

Audi Q5 TFSI e łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów: napędzane wyłącznie energią elektryczną przemieszcza się bezemisyjnie i niemal bezgłośnie. Dzięki silnikowi spalinowemu TFSI nie musisz rezygnować z zalet konwencjonalnego napędu w dłuższych podróżach.

Widok z boku Audi Q5 Sportback TFSI e

Wymiary

Proste ładowanie

Dla Audi Q5 Sportback TFSI e dostępne są różne opcje ładowania - zarówno w domu, jak i w podróży.

Ładowanie w domu Audi Q5 Sportback TFSI e

Ładowanie w domu: Do ładowania w domu z mocą do 7,4 kW* służy system ładowania e-tron compact – dostępny w standardzie.

Tylne światła OLED

Zgrupowanie diod OLED w małe, indywidualnie sterowane segmenty o trójwymiarowym układzie tworzy imponującą grafikę świateł, która umożliwia powstawanie niezwykłych choreografii świetlnych. Zamawiając Audi Q5 Sportback TFSI e, można wybrać jedną z trzech konfiguracji tylnych świateł, które dodadzą wyjątkowo osobistego charakteru. Ponadto, w zależności od wybranego trybu jazdy, sygnatura tylnych świateł może się zmieniać, dopasowując się do sytuacji na drodze. Opcjonalne cyfrowe tylne światła OLED są wyposażone w wykrywanie zbliżeniowe*: gdy samochód stoi, a inny pojazd lub użytkownik drogi znajdzie się w odległości mniejszej niż 2 metry od jego tyłu, wszystkie segmenty OLED zostaną automatycznie aktywowane dla poprawy widoczności.

Ulepsz swoją codzienność

Oparcie tylnej kanapy plus jest podzielone na trzy segmenty i w razie potrzeby można je przesuwać wzdłuż. Akumulator silnika elektrycznego został umieszczony pod powierzchnią ładunkową, aby zaoszczędzić miejsce. Dzięki temu bagażnik ma pojemność 465 litrów, a po złożeniu siedzeń – nawet 1405 litrów.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi Q5 TFSI e