Acquire
Q5 Sportback > Q5 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 207–147 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,1–5,6 l/100 km

Nowa definicja SUV-a

Audi Q5 Sportback łączy zalety dynamicznego SUV-a z codzienną funkcjonalnością.

Q5 Sportback

226 900 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 5,6 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym: 148 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Kontynuuj konfigurację

Każda podróż to obietnica

Audi Q5 Sportback zachwyca dynamiczną i charyzmatyczną stylistyką. Opcjonalna wersja stylistyczna S line dodatkowo podkreśla jego sportowy charakter.

Audi Q5 Sportback

Sportowy charakter: Szeroki, łagodnie opadający tył podkreśla linię dachu nawiązującą do coupé i podkreśla jego aerodynamiczny wygląd. Dyfuzor z poprzeczką, chromowana listwa biegnąca wzdłuż całej szerokości pojazdu oraz sportowy spojler dachowy dopełniają dynamiczny design.

 Widok z boku Audi Q5 Sportback

Wymiary

Tylne światła OLED

Zgrupowanie diod OLED w małe, indywidualnie sterowane segmenty o trójwymiarowym układzie tworzy imponującą grafikę świateł, która umożliwia powstawanie wyjątkowych choreografii świetlnych. Zamawiając Audi Q5 Sportback, można wybrać jedną z trzech konfiguracji tylnych świateł, które dodadzą Q5 Sportback osobistego charakteru. Ponadto, w zależności od wybranego trybu jazdy, sygnatura tylnych świateł może się zmieniać, dopasowując się do sytuacji na drodze. Opcjonalne cyfrowe tylne światła OLED są wyposażone w wykrywanie zbliżeniowe*: gdy samochód stoi, a inny pojazd lub użytkownik drogi znajdzie się w odległości mniejszej niż 2 metry od jego tyłu, wszystkie segmenty OLED zostaną automatycznie aktywowane dla poprawy widoczności.

Porywająca dynamika jazdy

Audi Q5 Sportback imponuje dynamicznym przyspieszeniem i zwinnym prowadzeniem. Dostępny jako element wyposażenia opcjonalnego napęd quattro z technologią ultra, w zależności od potrzeb błyskawicznie przekazuje moment obrotowy na oś przednią i tylną. Zapewnia ponadto precyzję manewrowania, gwarantuje prowadzenie i emocje. Dzięki systemowi Audi drive select można dopasować charakterystykę pojazdu do preferencji kierowcy lub przebiegu trasy. Dostępne tryby mogą oferować więcej dynamiki lub komfortu, a także indywidualną konfigurację wspierającą jak najlepsze wrażenia z jazdy.

Dynamiczna jazda Audi Q5 Sportback

Stylowe i funkcjonalne wnętrze

Imponujące osiągi i funkcjonalność to cechy charakterystyczne Audi Q5 Sportback. Wysoka pozycja za kierownicą zapewnia dobre rozeznanie w sytuacji na drodze, a profilowana listwa ozdobna biegnie przez całą szerokość deski rozdzielczej, stylowo dopełniając eleganckie wnętrze.

 Wnętrze Audi Q5 Sportback

Sportowe i eleganckie: Opcjonalne sportowe fotele z przodu zapewniają idealnie dopasowaną pozycję siedzącą i wygodne podparcia boczne siedzeń. Obicie foteli w kolorze brązu Criollo ze szlachetnej skóry Nappa oraz z dopasowanymi kolorystycznie kontrastowymi przeszyciami i emblematem S podkreśla sportowy design pojazdu.

Oryginalne akcesoria Audi

Oryginalne akcesoria Audi* dają liczne możliwości wzbogacenia Audi Q5 Sportback, między innymi dzięki pakietowi offroad style, listwom progowym czy wybranym obręczom.

Audi Q5 Journey

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q5 Sportback.