Acquire
Q7 TFSI e > Q7 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 52–46 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: Benzyna: 2,3–2,0 l/100km | Energia elektryczna: 24,1–23,2 kWh/100 km

Uwaga: Audi Q7 TFSI e nie jest obecnie konfigurowalne. Aktualne nowe i używane samochody znajdziesz u swojego partnera Audi.

Innowacyjny rodzinny SUV

Innowacyjna technologia hybrydowa plug-in, wyjątkowa koncepcja przestrzeni i sportowy wygląd – Audi Q7 TFSI e.

Q7 55 TFSI e w liczbach*

Zasięg elektryczny

50-56

km

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,8

sek.

Moc systemowa

250

kW

Dopasowany do Twoich potrzeb

Audi Q7 TFSI e łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów: napędzane wyłącznie energią elektryczną przemieszcza się bezemisyjnie i niemal bezgłośnie. Silnik elektryczny, choć nie generuje tradycyjnego dźwięku, zapewnia dużą moc.

Audi Q7 TFSI e podczas ładowania

Wymiary

Proste ładowanie

Dla Audi Q7 TFSI e dostępne są różne opcje ładowania – zarówno w domu, jak i w podróży.

Niezwykły design

Wyraźnie zaznaczone krawędzie i atletyczna sylwetka Audi Q7 TFSI e są wyrazem obecnego języka stylistycznego Audi.

Sportowy charakter

Charakter wnętrza Audi Q7 TFSI e podkreśla pakiet S line/S line sport, który obejmuje sportowe fotele z przeszyciami i tłoczonym symbolem S, czarną podsufitkę oraz aluminiowe aplikacje.

Apple Music*: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music*. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 100 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi Q8 TFSI e