Acquire
Q7 > Q7 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 251–204 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 11,0–7,8 l/100km

Audi Q7 SUV z boku

Wszechstronny i luksusowy SUV

Napęd na cztery koła quattro, sportowa stylistyka, imponujące proporcje i przestrzeń nawet dla siedmiu osób. Audi Q7 zachwyca mocnymi osiągami i codzienną funkcjonalnością.

Moc i elegancja

Nowe Audi Q7 pokazuje swoje off-roadowe geny dzięki klasycznej architekturze quattro i mocnej linii nadwozia. Elegancko opadająca linia dachu, efektowna osłona chłodnicy Singleframe, pierścienie Audi w optyce 2D oraz linia stylistyczna nadwozia S line* nadają całości niezwykły wyraz.

Progresywność przekształcona w światło

Dzięki opcjonalnym reflektorom HD Matrix LED* i opcjonalnym cyfrowym światłom tylnym OLED* do wyboru są cztery pary sygnatur świetlnych, które tworzą imponującą choreografię świetlną. Opcjonalne tylne światła są wyposażone w funkcję wykrywania zbliżającego się obiektu*, która aktywuje wszystkie segmenty OLED stojącego pojazdu, gdy tylko zbliżą się do niego inni użytkownicy drogi.

Miejsce nawet dla siedmiu osób

W Audi Q7 może podróżować maksymalnie siedem osób, dzięki opcjonalnemu trzeciemu rzędowi siedzeń*. Mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX z pasem Top Tether są dostępne dla wszystkich siedzeń tylnych. Drugi i trzeci rząd siedzeń* można złożyć, uzyskując przestrzeń bagażową o pojemności do 1908 litrów.

Inteligentna sieć

Niezbędne w trakcie jazdy informacje są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi plus. Nawigacja MMI plus z MMI touch response umożliwia korzystanie z szerokiej oferty Audi connect*. Daje to dostęp do usług cyfrowych w zakresie Infotainment, nawigacji, bezpieczeństwa i serwisu.

AudiAudi

Jeszcze bardziej osobiste

Fascynujące zdjęcia lub słynni bohaterowie kina: po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcie w aplikacji myAudi* i wyświetlaj je jako tło*,* na MMI. Piękny efekt: pakiet oświetlenia Ambiente plus* automatycznie dostosowuje nastrój kolorystyczny do motywu.

Audi MMI displayAudi MMI display

Uwaga: Zdjęcie przedstawia Audi A6 Avant. Tło w MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Dynamiczna wszechstronność

Audi Q7 daje poczucie wolności i pewności siebie. Sportowe osiągi i możliwości terenowe sprawiają, że jest to niezwykle wszechstronny samochód.

Widok z boku Audi SQ7 SUV

Audi SQ7

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q7.