Acquire
SQ7 > Q7 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–272 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,7–12,0 l/100 km

Widok z przodu Audi SQ7

Osiągi z charakterem

Potężne osiągi Audi SQ7* podkreśla jego sportowa stylistyka. Zmienna koncepcja wnętrza i duża ilość miejsca sprawiają, że codzienne użytkowanie staje się wygodniejsze.

SQ7 TFSI

502 800 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 12,2 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 277 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Kontynuuj konfigurację
SQ7

Wymiary

Potężne osiągi

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym zawieszenia, napędowi na cztery koła quattro i mocnemu silnikowi V8 TFSI sportowe wrażenia z jazdy i wysoki poziom komfortu znakomicie łączą się w Audi SQ7*.

  Dynamiczny widok z boku Audi SQ7 SUV

Imponujące osiągi: Audi SQ7* z 4-litrowym silnikiem TFSI pewnie przenosi imponującą moc na drogę. Ciesz się wyjątkowymi właściwościami jezdnymi i doskonałym prowadzeniem.

Efektowny wygląd

Audi SQ7* zachwyca kolorem szarym Daytona perłowym* i panoramicznym szklanym dachem*. Opcjonalne 22-calowe obręcze kół z czerwonymi zaciskami hamulcowymi dopełniają imponujący wygląd.

Progresywność przekształcona w światło

Dzięki opcjonalnym reflektorom HD Matrix LED z laserowym światłem* Audi i opcjonalnym cyfrowym światłom tylnym OLED* do wyboru są cztery pary sygnatur świetlnych, które tworzą imponującą choreografię świetlną. Opcjonalne tylne światła są wyposażone w funkcję wykrywania zbliżającego się obiektu*, która aktywuje wszystkie segmenty OLED stojącego pojazdu, gdy tylko zbliżą się do niego inni użytkownicy drogi.

Wybór oświetlenia: Wyjątkowy wygląd samochodu można uzyskać wybierając w MMI jedną z czterech par sygnatur świetlnych reflektorów HD Matrix LED z laserowym światłem* Audi i cyfrowych świateł tylnych OLED*.

Miejsce dla nawet siedmiu osób

Dzięki opcjonalnemu trzeciemu rzędowi siedzeń* w Audi SQ7* może podróżować aż siedem osób. Mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX z pasem Top Tether są dostępne dla wszystkich siedzeń tylnych. Drugi i trzeci rząd siedzeń* można złożyć, uzyskując przestrzeń bagażową o pojemności do 1921 litrów.

Inteligentna sieć

Niezbędne w trakcie jazdy informacje są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi plus. Nawigacja MMI plus z MMI touch response umożliwia korzystanie z szerokiej oferty Audi connect*. Daje to dostęp do usług cyfrowych w zakresie infotainment, nawigacji, bezpieczeństwa i serwisu.

AudiAudi

Jeszcze bardziej osobiste

Fascynujące zdjęcia lub słynni bohaterowie kina: po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcie w aplikacji myAudi* i wyświetlaj je jako tło*,* na MMI. Piękny efekt: pakiet oświetlenia Ambiente plus* automatycznie dostosowuje kolorystykę do motywu.

  Zobacz kokpit z systemami Audi MMI  Zobacz kokpit z systemami Audi MMI

Uwaga: Zdjęcie przedstawia Audi A6 Avant. Tło w MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Jeszcze bardziej niezwykłe – dzięki Audi exclusive*

Dzięki Audi exclusive* Twoje Audi SQ7* stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Widok z boku Audi SQ7

Stwórz swój własny styl: Zdefiniuj to, co niezwykłe, i nadaj swojemu Audi SQ7* indywidualny charakter. Na przykład dzięki lakierowi fioletowy Velvet perłowy z oferty Audi exclusive* i 22-calowym, wieloramiennym obręczom kół Audi Sport* ze stopu metali lekkich z czarnym metalicznym wykończeniem na wysoki połysk*.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi SQ7.