Acquire

Wyłączenie sieci komórkowych 2G i 3G

Operatorzy sieci komórkowych publicznie ogłosili zamiar stopniowego wyłączania swoich sieci 2G i 3G. Harmonogram wygaszania może się różnić w zależności od decyzji poszczególnych operatorów. Wyłączenie wyżej wymienionych sieci wpłynie na funkcje pojazdów zależne od łączności 2G i 3G, takie jak np. Audi connect oraz system połączeń alarmowych. Dotyczy to również pojazdów z innych krajów europejskich wjeżdżających do krajów objętych tymi zmianami (ruch transgraniczny).

Decyzja o wygaszaniu technologii sieci 2G i 3G została podjęta przez operatorów sieci komórkowych i tym samym pozostaje poza wpływem i kontrolą AUDI AG.

Najczęściej zadawane pytania

Loading..