Acquire
S5 Sportback > A5 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
 Widok z boku Audi S5 Sportback

S5 Sportback TDI

Emisja CO2 w cyklu mieszanym*: 194–186 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym*: 7,4–7,1 l/100km

Mocne i atrakcyjne

S5 Sportback* zachwyca niezwykłą przestronnością i mocą typową dla samochodu sportowego.

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi S5 Sportback dopasowane do swoich potrzeb.

S5 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 7,2 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 188 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
niebieski Navarra metalik
biały Glacier metalik
szary Daytona perłowy
niebieski Ascari metalik
zielony District metalik
biały Ibis
czerwony Tango metalik
szary Chronos metalik
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx19", 5 - ramienne z podwójnymi ramionami (stylistyka S), szare, częściowo polerowane z oponami 255/35 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx19", 5 - ramienne z podwójnymi ramionami, w tonacji tytanu, matowe, polerowane z oponami 255/35 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 9Jx20", 5 - ramienne z ramionami w kształcie gwiazdy, w tonacji tytanu, matowe, polerowane z oponami 265/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx19", 5-ramienne Pylon, w tonacji tytanu, matowe, polerowane z oponami 245/35 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx19", 10-ramienne,  ramiona w kształcie litery V z oponami 255/35 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx19", 10-ramienne, ramiona w kształcie gwiazdy, w tonacji platyny, polerowane z oponami 255/35 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport  8.5Jx19", 5 - ramienne, antracytowa czerń z oponami 255/35 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 9Jx20", 5 - ramienne, z podwójnymi ramionami, antracytowo-czarne, z połyskiem, polerowane z oponami 265/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 9Jx20", 5 - ramienne Rotor, w tonacji tytanu, matowe, polerowane z oponami 265/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

niebieski Navarra metalik


S5 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 7,2 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 188 g/km

375 470 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Audi S5 Sportback* w liczbach

Moc

251

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,6

sek.

Maksymalny moment obrotowy

700

Nm

Sport? Zaczyna się w drodze

Dzięki trzylitrowemu silnikowi TDI o mocy 341 KM i imponującemu momentowi obrotowemu 700 Nm Twoje tętno rośnie w tempie Audi S5 Sportback*. Dzięki temu Audi S5 Sportback* przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,6 sekundy i osiąga maksymalną prędkość 250 km/h. Doskonały napęd na cztery koła quattro ze sportowym mechanizmem różnicowym oraz opcjonalny dynamiczny układ kierowniczy zapewniają jeszcze większy komfort i stabilność. Styl jazdy można dostosować w każdej chwili dzięki systemowi Audi drive select oraz dostępnym trybom: dynamic, comfort, auto, individual i efficiency.

 Widok z góry Audi S5 Sportback

Detale, które robią wrażenie

Elementy nadwozia Audi S5 Sportback* charakterystyczne dla modeli S podkreślają sportowy charakter pojazdu. Przód samochodu wyróżniają m.in. zderzak S, osłona chłodnicy o strukturze plastra miodu w kolorze matowej tytanowej czerni z elementami w odcieniu aluminium, szerokie wloty powietrza oraz listwa w kolorze aluminium o matowym wykończeniu. Z boku uwagę przyciągają 18-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich i zawieszenie sportowe S, obudowy lusterek zewnętrznych w kolorze aluminium i podświetlane listwy progowe drzwi przednich z emblematem S. Szerokość tyłu pojazdu podkreślają elementy charakterystyczne dla modeli S – dyfuzor z listwą w kolorze matowego aluminium, chromowane podwójne końcówki rur układu wydechowego oraz tylny spojler. Pojazd na zdjęciu wyposażony jest w opcjonalne 5-ramienne obręcze kół z ramionami w kształcie gwiazdy, wykonane ze stopu metali lekkich Audi Sport*, w tonacji tytanu, wykończone na wysoki połysk*.

 Widok z tyłu Audi S5 Sportback

Imponujące oświetlenie

Reflektory w technologii LED są standardowym wyposażeniem Audi S5 Sportback*. Opcjonalnie dostępne są również reflektory Matrix LED ze światłami laserowymi Audi. Dzięki niemal dwukrotnie większemu zasięgowi niż zasięg świateł drogowych LED reflektory laserowe Audi stanowią dla nich idealne uzupełnienie podczas jazdy przy wyższych prędkościach, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo podróży. Pakiet oświetlenia obejmuje również dynamiczną choreografię świetlną funkcji Coming/Leaving Home oraz dynamiczne kierunkowskazy.

 Widok z przodu Audi S5 Sportback

Intuicyjność? Wszystko w polu widzenia

Przejrzysty interface i technologia zorientowana na kierowcę sprawiają, że obsługa systemu Infotainment w Audi S5 Sportback* jest prosta i intuicyjna. Dzięki opcjonalnej nawigacji MMI Navigation plus z MMI touch można korzystać z wielu cyfrowych usług – wszystko prezentowane jest na 10,1-calowym ekranie dotykowym. Dodatkowo zintegrowana funkcja obsługi głosowej* umożliwia wydawanie poleceń naturalnym językiem. Dostępny w wyposażeniu opcjonalnym wirtualny kokpit Audi plus wyświetla najważniejsze informacje o pojeździe w zasięgu wzroku, na czytelnym, zorientowanym na kierowcę 12,3-calowym wyświetlaczu Full HD z możliwością indywidualnego dostosowania funkcji i intuicyjną nawigacją po menu. W modelach S w centrum wyświetlacza znajduje się obrotomierz.

Kokpit Audi S5 Sportback

Apple Music: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 90 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

MMI-Screen z Apple Music

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Widok z boku Audi S5 Coupe

Audi S5 Coupé

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi S5 Sportback.