Acquire
S5 Sportback > A5 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
 Widok z boku Audi S5 Sportback

S5 Sportback TDI

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 194–185 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,4–7,1 l/100 km

Mocne i atrakcyjne

S5 Sportback* zachwyca niezwykłą przestronnością i mocą typową dla samochodu sportowego.

S5 Sportback

375 210 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 7,2 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 188 g/km

Kontynuuj konfigurację

Audi S5 Sportback* w liczbach

Moc systemowa

341

KM

(251 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,6

sek.

Maksymalny moment obrotowy

700

Nm

Wymiary

Sport? Zaczyna się w drodze

Dzięki trzylitrowemu silnikowi TDI o mocy 341 KM i imponującemu momentowi obrotowemu 700 Nm Twoje tętno rośnie w tempie Audi S5 Sportback*. Dzięki temu Audi S5 Sportback* przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,6 sekundy i osiąga maksymalną prędkość 250 km/h. Doskonały napęd na cztery koła quattro ze sportowym mechanizmem różnicowym oraz opcjonalny dynamiczny układ kierowniczy zapewniają jeszcze większy komfort i stabilność. Styl jazdy można dostosować w każdej chwili dzięki systemowi Audi drive select oraz dostępnym trybom: dynamic, comfort, auto, individual i efficiency.

 Widok z góry Audi S5 Sportback

Detale, które robią wrażenie

Elementy nadwozia Audi S5 Sportback* charakterystyczne dla modeli S podkreślają sportowy charakter pojazdu. Przód samochodu wyróżniają m.in. zderzak S, osłona chłodnicy o strukturze plastra miodu w kolorze matowej tytanowej czerni z elementami w odcieniu aluminium, szerokie wloty powietrza oraz listwa w kolorze aluminium o matowym wykończeniu. Z boku uwagę przyciągają 18-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich i zawieszenie sportowe S, obudowy lusterek zewnętrznych w kolorze aluminium i podświetlane listwy progowe drzwi przednich z emblematem S. Szerokość tyłu pojazdu podkreślają elementy charakterystyczne dla modeli S – dyfuzor z listwą w kolorze matowego aluminium, chromowane podwójne końcówki rur układu wydechowego oraz tylny spojler. Pojazd na zdjęciu wyposażony jest w opcjonalne 5-ramienne obręcze kół z ramionami w kształcie gwiazdy, wykonane ze stopu metali lekkich Audi Sport*, w tonacji tytanu, wykończone na wysoki połysk*.

 Widok z tyłu Audi S5 Sportback

Imponujące oświetlenie

Reflektory w technologii LED są standardowym wyposażeniem Audi S5 Sportback*. Opcjonalnie dostępne są również reflektory Matrix LED ze światłami laserowymi Audi. Dzięki niemal dwukrotnie większemu zasięgowi niż zasięg świateł drogowych LED reflektory laserowe Audi stanowią dla nich idealne uzupełnienie podczas jazdy przy wyższych prędkościach, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo podróży. Pakiet oświetlenia obejmuje również dynamiczną choreografię świetlną funkcji Coming/Leaving Home oraz dynamiczne kierunkowskazy.

 Widok z przodu Audi S5 Sportback

Intuicyjność? Wszystko w polu widzenia

Przejrzysty interface i technologia zorientowana na kierowcę sprawiają, że obsługa systemu Infotainment w Audi S5 Sportback* Sportback jest prosta i intuicyjna. Dzięki opcjonalnej nawigacji MMI Navigation plus z MMI touch można korzystać z wielu cyfrowych usług – wszystko prezentowane jest na 10,1-calowym ekranie dotykowym. Dostępny w wyposażeniu opcjonalnym wirtualny kokpit Audi plus wyświetla najważniejsze informacje o pojeździe w zasięgu wzroku, na czytelnym, zorientowanym na kierowcę 12,3-calowym wyświetlaczu Full HD z możliwością indywidualnego dostosowania funkcji i intuicyjną nawigacją po menu. W modelach S w centrum wyświetlacza znajduje się obrotomierz.

Kokpit Audi S5 Sportback

Audi Application Store w Twoim Audi

Korzystaj z wybranych popularnych aplikacji, takich jak Spotify czy YouTube, bezpośrednio w MMI pojazdu.

MMI-Screen z Apple Music

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi S5 Sportback stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

 Kokpit Audi S5 Sportback

Jeszcze bardziej niezwykłe: Dodaj swojemu Audi S5 Sportback* jeszcze bardziej niepowtarzalnego charakteru dzięki wybranym elementom dekoracyjnym, kolorowej tapicerce skórzanej i lakierom nadwozia z szerokiej palety oferty Audi exclusive*. Wśród nich lakier w kolorze niebieskim Night o perłowym wykończeniu.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Widok z boku Audi S5 Coupe

Audi S5 Coupé

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi S5 Sportback.