Acquire
A7 Sportback > A7 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 204–138 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,0–5,3 l/100 km

Imponująco wszechstronne

Audi A7 Sportback łączy sportowy charakter z elegancją. Sylwetka coupé wyróżnia się nowymi sportowymi akcentami, takimi jak osłona chłodnicy Singleframe o nowej strukturze.

A7 Sportback

313 130 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 6,0 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 157 g/km

Kontynuuj konfigurację

Cztery pierścienie. Jedna wyraźna linia

Audi A7 Sportback prezentuje sportowy charakter i elegancję, podkreśloną klasyczną estetyką quattro.

Wirtualny kokpit Audi A7 Sportback

Wymiary

Sportowe doświadczenie prowadzenia

Dzięki opcjonalnemu zawieszeniu z układem regulacji tłumienia amortyzatorów Audi A7 Sportback łączy dynamikę sportowego samochodu z komfortem podczas każdej podróży. Opcjonalny napęd quattro ze sportowym dyferencjałem, precyzyjny układ kierowniczy i doskonała stabilność zapewniają wygodne prowadzenie na praktycznie wszystkich rodzajach podłoża.

 Dynamiczny widok z przodu Audi A7 Sportback

Proste parkowanie z pomocą asystenta

Wygodne parkowanie przy krawężnikach i na miejscach parkingowych. Przodem i tyłem. Podczas wjazdu i wyjazdu. Twoje Audi A7 Sportback ułatwi kierowanie, przyspieszanie, hamowanie i wyłączanie silnika. W samochodzie wyposażonym w asystenta parkowania plus* wystarczy przytrzymać przycisk >>P. Z asystentem parkowania plus z funkcją remote* możesz zaparkować samochód dzięki opcji w aplikacji myAudi*. Oba systemy wymagają nadzorowania całego procesu parkowania przez kierowcę.

Dynamiczny widok z góry Audi A7 Sportback

Przyjemna atmosfera

Fascynujące wnętrze. Precyzja i wysokiej klasy rzemieślnicze wykończenie. Opcjonalny panoramiczny szklany dach zapewnia jasną i nastrojową atmosferę. Przesłonięty roletą oferuje idealną ochronę przed nadmiarem promieni słonecznych i chroni wnętrze przed nagrzewaniem się.

Audi Exclusive

Dzięki Audi exclusive* Twoje Audi A7 stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi S7 Sportback

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A7 Sportback.