Acquire
RS 7 Sportback performance > A7 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
 Widok z przodu RS 7 Sportback

RS 7 Sportback performance

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 285–274 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,6–12,1 l/100km

 Widok z przodu RS 7 Sportback

Inspirująca estetyka, zachwycająca akustyka

Odkryj emocje związane z najmocniejszym RS 7 w historii – nowym Audi RS 7 Sportback performance. Performance is an attitude.

Łatwość konfiguracji

Wybieraj z szerokiej gamy lakierów i obręczy i dostosuj Audi RS 7 Sportback performance do własnych preferencji.

Audi RS 7 Sportback performance w liczbach

Moc systemowa

630

KM

(463 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,4

sek.

Maksymalny moment obrotowy

850

Nm

Fascynująca dynamika

Audi RS 7 Sportback performance wniesie do Twojej codzienności porywającą dynamikę. Opcjonalne zawieszenie sportowe RS plus z Dynamic Ride Control (DRC) i opcjonalny pakiet RS dynamic plus z podniesionym do 305 km/h progiem prędkości maksymalnej gwarantują kontrolowaną przyjemność z jazdy.

Dynamiczny widok z tyłu Audi RS 7 Sportback

Bezpieczna trakcja: Opcjonalne zawieszenie sportowe RS plus z Dynamic Ride Control (DRC) zapewnia większą stabilność w pokonywaniu zakrętów. Zmienna charakterystyka amortyzatorów pozwala na uzyskanie indywidualnych wrażeń z jazdy – od imponujących osiągów po wyjątkowy komfort.

Dynamiczny widok z boku RS 7 performance

Wymiary

Sportowe geny RS

Mocniejsza wersja modelu Audi RS 7 Sportback – RS 7 performance – wyróżnia się wizualnie ekskluzywnymi akcentami stylistycznymi. Opcjonalny lakier niebieski Ascari matowy i atrakcyjne elementy nadwozia w matowoszarej stylistyce nadają całości niezwykły wyraz.

Skupiony na sportowych walorach

Wnętrze stanowi odbicie progresywnego nadwozia: ekskluzywne elementy wyposażenia wtopione w najwyższą jakość zapewniają wybitnie sportową atmosferę wnętrzu modelu RS 7 Sportback performance.

Wirtualny kokpit Audi RS 7 Sportback

Performance w zasięgu wzroku: Opcjonalny wirtualny kokpit Audi plus wyświetla wszystkie niezbędne wartości i informacje na wybranym widoku: RS Sport, RS Performance lub RS Runway. Opcjonalne aplikacje z włókna węglowego przecinanego niebieskimi akcentami potęgują sportowy charakter wnętrza.

Jeszcze bardziej niezwykłe*

Dzięki Audi exclusive* Twoje Audi RS 7 Sportback performance stanie się niepowtarzalne – tak jak Ty. Barwne przeszycia na siedzeniach i dywanikach RS oraz bogaty wybór tapicerek skórzanych i lakierów zapewnią wnętrzu niepowtarzalność i indywidualny styl.

Audi exclusive na zewnątrz

Stwórz swój własny styl: Spersonalizuj swoje Audi RS 7 Sportback performance, wybierając atrakcyjny lakier z bogatej gamy lakierów specjalnych – fioletowy Velvet z perłową powłoką.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi RS 6 Avant performance

Audi RS 6 Avant performance