Acquire
A8 TFSI e > A8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 48–40 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: Benzyna: 2,1–1,7 l/100km | Energia elektryczna: 23,6–21,9 kWh/100 km

Wirtualny kokpit Audi A8 TFSI e

To, co najlepsze z obu światów

Witamy w Audi A8 TFSI e*. Oto biznesowa limuzyna, która łączy wyjątkowo komfortowe wnętrze z innowacyjnym napędem.

A8 TFSI e

562 290 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*}: Benzyna: | Energia:

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 45 g/km

Rozpocznij konfigurację

Zasięg elektryczny

54-60

km

Przyspieszenie (0-100 km/h)

4,9

sek.

Moc systemowa

462

KM

(340 kW)

Wymiary

Napędzany przez pomysły

Koncepcja hybrydy plug-in Audi A8 60 TFSI e* zapewnia wiele korzyści na co dzień. Silnik elektryczny pozwala cieszyć się komfortem za sprawą cichej i bezemisyjnej jazdy, a dzięki silnikowi TFSI żaden cel nie jest zbyt odległy. Dodatkowo samochód można ładować zarówno w domu, jak i w trasie.

Audi A8 TFSI ładowane w domu

Dom jako idealna przestrzeń ładowania: Do szybkiego i wygodnego ładowania w domu z mocą do 7,4 kW* można skorzystać z ze standardowego systemu ładowania e-tron.

Maksymalna moc elektryczna

100

kW

Max prędkość silnika elektrycznego

135

km/h

Pojemność akumulatora (brutto) do

17,9

kWh

Niepowtarzalna precyzja i dynamika

Ciesz się nową generacją technologii oświetlenia z opcjonalnymi cyfrowymi reflektorami Matrix LED i tylnymi światłami OLED. W chwili zakupu pojazdu do wyboru dostępne są dwie sygnatury tylnych świateł.

Elektryzujący wygląd

Niezwykły lakier w niebieskim kolorze Plasma metalik* z palety Audi exclusive nadaje pojazdowi wyjątkowo sportowy charakter. Stylistyczne nawiązania do tej charakterystyki widać także we wnętrzu dzięki opcjonalnemu pakietowi S line Interieur. Dodatkowo opcjonalny hak zapewnia wygodne rozwiązania transportowe.

Podkreśl swój wyjątkowy charakter z Audi exclusive*

Spraw, aby Audi A8 60 TFSI e odzwierciedlało Twoją niepowtarzalność – dzięki opcjom Audi exclusive*. Pomogą w tym spersonalizowane elementy i szeroka gama odcieni barwionej skóry czy lakierów – o różnym wykończeniu. Wszystko na Twoje życzenie.

Tak różnorodne jak samo życie

Oryginalne akcesoria Audi* sprawią, że Twoja biznesowa limuzyna będzie w pełni wszech­stronna. Dzięki funkcjom technicznym i akcentom wizualnym można go łatwo dostosować do nowych potrzeb – więcej niż tylko raz.

Mobilne espresso Audi A8

Radość z przerwy na kawę: Dzięki Espresso mobil możesz przygotować świeżą kawę w samochodzie. Wykorzystaj w przyjemny sposób przerwę w podróży. Twoje Audi musi być bezpiecznie zaparkowane, by można było użyć ekspresu do kawy Espresso mobil.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi A8 L TFSI e charging at home

Audi A8 L 60 TFSI e

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A8 TFSI e.