Acquire
S8 > A8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 265–258 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 11,7–11,4 l/100 km

Widok z tyłu Audi S8

S jak sportowe

W Audi S8*, biznesowej limuzynie w jej najbardziej sportowej formie, skutecznie się zrelaksujesz i szybko dotrzesz do celu.

S8

672 400 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 11,4 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 259 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Rozpocznij konfigurację

Audi S8 w liczbach

Moc systemowa

571

KM

(420 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,8

sek.

Maks. moment obrotowy

800

Nm

Widok z tyłu Audi S8

Wymiary

S jak stylowa atmosfera

Elementy stylu S i wysokiej jakości materiały zapewniają sportowy wygląd wnętrza Audi S8*.

Precyzja. Dynamika. Niepowtarzalny styl

Ciesz się nową generacją technologii oświetlenia z opcjonalnymi cyfrowymi reflektorami Matrix LED lub tylnymi światłami OLED. W chwili zakupu pojazdu do wyboru dostępne są trzy sygnatury tylnych świateł. W zależności od trybu jazdy charakter sygnatury zmienia się podczas postoju.

S jak satysfakcja z jazdy

Audi S8¹ imponuje maksymalnym momentem obrotowym 800 Nm i mocą 571 KM. Doświadcz osiągów samochodu o niezrównanej dynamice jazdy.

Audi exclusive* – nie pomylisz go z żadnym innym

Spraw, by Twoje Audi S8* było wyjątkowe – tak jak Ty – z Audi exclusive* dzięki wybranym elementom dekoracyjnym, barwom skórzanej tapicerki oraz indywidualnie dobranej kolorystyce z szerokiej gamy kolorów. Dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Tak różnorodne jak życie

Dzięki Oryginalnym Akcesoriom Audi* Twoja biznesowa limuzyna ujawni swoje wszechstronne talenty. Zarówno elementy wyposażenia technicznego, jak i akcenty wizualne można łatwo dostosować do swoich oczekiwań. Zawsze na nowo – i wciąż na nowo.

Espresso mobil Audi A8

Radość z przerwy na kawę: Dzięki Espresso mobil możesz przygotować świeżą kawę w samochodzie. Wykorzystaj w przyjemny sposób przerwę w podróży. Twoje Audi musi być bezpiecznie zaparkowane, by można było użyć ekspresu do kawy Espresso mobil.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi S8.