Acquire
Q3 Sportback > Q3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 199–132 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,8–5,0 l/100km

 Widok z tyłu Audi Q3 Sportback

Ekspresywny SUV coupé

Audi Q3 Sportback łączy w sobie estetykę i dynamikę coupé z mocą i funkcjonalnością SUV-a.

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi Q3 Sportback dopasowane do swoich potrzeb.

Q3 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 6,7 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 151 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
niebieski Navarra metalik
biały Glacier metalik
szary Nano metalik
srebrny Florett metalik
pomarańczowy Pulse
srebrny Dew metalik
biały Ibis
czerwony Tango metalik
szary Chronos metalik
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx19", 5 - ramienne, w kolorze matowym Titanum z oponami 255/45 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx20", rotor design, w kolorze szarym matowym z oponami 255/40 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 7Jx19", 5 - ramienne z oponami 235/50 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport  8,5Jx19", 5 - ramienne z podwójnymi ramionami, w tonacji tytanu, matowe, polerowane z oponami 255/45 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport  8,5Jx19", kute, 7 - ramienne Rotor, antracytowo-czarne, z połyskiem, polerowane z oponami 255/45 R 19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport  8,5Jx20", 5 - ramienne z ramionami w kształcie gwiazdy, w tonacji tytanu, matowe, polerowane z oponami 255/40 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  7Jx17", 5 - ramienne, z podwójnymi ramionami z oponami 215/65 R17. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  7Jx18", 5 - ramienne, z podwójnymi ramionami z oponami 235/55 R18. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  7Jx18" , 5 - ramienne, częściowo polerowane z oponami 235/55 R18. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport  8,5Jx20", 5 - ramienne z podwójnymi ramionami, ze wstawkami w kolorze szarym matowym z oponami 255/40 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 7Jx19", 20 - ramienne, szare, częściowo polerowane z oponami 235/50 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

biały Ibis


Q3 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 6,7 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 151 g/km

169 070 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Progresywny styl

W przedniej części Q3 Sportback dominuje duża ośmiokątna osłona chłodnicy Singleframe i duże boczne wloty powietrza. Z boku widać wyraźnie, że muskularna sylwetka SUV-a została opisana dynamiczną linią coupé. Charakterystyczne dla tyłu są płynnie opadająca linia dachu, nisko osadzona tylna szyba i dynamiczny profil tylnych świateł. Wygląd nadwozia może się różnić zależnie od wybranej wersji wyposażenia. W opcjonalnej linię wyposażenia S line dla Audi Q3 Sportback, dostępne są zderzaki w kontrastowym kolorze, obręcze kół ze stopu metali lekkich z 5 ramionami w kształcie litery V (stylistyka S) oraz podświetlane listwy progowe z aluminiowymi wstawkami z przodu i z emblematem S.

Front Audi Q3 Sportback
 Widok z tyłu Audi Q3 Sportback

Wymiary

Przyjemność z jazdy w standardzie

Audi Q3 Sportback wyposażono w szereg technologii, które zwiększają dynamikę jazdy.

Zmienny i funkcjonalny

Na tylnej kanapie w wersji plus, która przesuwa się o 130 milimetrów w przód lub w tył, wygodnie zmieszczą się trzy osoby. Pojemność bagażnika wynosi od 530 do 1400 litrów*. Opcjonalny czujnik umożliwia otwieranie pokrywy bagażnika bez użycia rąk – wystarczy ruch stopy pod zderzakiem.

Zostań projektantem

Wybierz spośród różnych pakietów wyposażenia wnętrza – dopasuj opcjonalne elementy, np. sportowe fotele przednie, oświetlenie Ambiente plus oraz listwy dekoracyjne z ciemnego aluminium Dimension.

Apple Music*: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music*. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 100 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi Q3 Sportback stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. To wszystko dzięki elementom dekoracyjnym, kolorowym skórom i indywidualnym lakierom z szerokiej gamy kolorów. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q3 Sportback.