Acquire
Q3 Sportback > Q3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 201–138 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,9–5,3 l/100km

 Widok z tyłu Audi Q3 Sportback

Ekspresywny SUV coupé

Audi Q3 Sportback łączy w sobie estetykę i dynamikę coupé z mocą i funkcjonalnością SUV-a.

Q3 Sportback

165 200 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 6,4 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 143 g/km

Kontynuuj konfigurację

Progresywny styl

W przedniej części Q3 Sportback dominuje duża ośmiokątna osłona chłodnicy Singleframe i duże boczne wloty powietrza. Z boku widać wyraźnie, że muskularna sylwetka SUV-a została opisana dynamiczną linią coupé. Charakterystyczne dla tyłu są płynnie opadająca linia dachu, nisko osadzona tylna szyba i dynamiczny profil tylnych świateł. Wygląd nadwozia może się różnić zależnie od wybranej wersji wyposażenia. W opcjonalnej linię wyposażenia S line dla Audi Q3 Sportback, dostępne są zderzaki w kontrastowym kolorze, obręcze kół ze stopu metali lekkich z 5 ramionami w kształcie litery V (stylistyka S) oraz podświetlane listwy progowe z aluminiowymi wstawkami z przodu i z emblematem S.

Front Audi Q3 Sportback
 Widok z tyłu Audi Q3 Sportback

Wymiary

Przyjemność z jazdy w standardzie

Audi Q3 Sportback wyposażono w szereg technologii, które zwiększają dynamikę jazdy.

Widok z przodu Audi Q3 Sportback

Wsparcie dzięki technologii: Opcjonalne zawieszenie sportowe zapewnia doskonałą trakcję. Progresywny układ kierowniczy umożliwia bezpośrednie prowadzenie i pokonywanie ostrych zakrętów, na przykład na krętych drogach. Opcjonalny system Audi drive select pozwala dostosować charakterystykę jezdną pojazdu do warunków na drodze.

Zmienny i funkcjonalny

Na tylnej kanapie w wersji plus, która przesuwa się o 130 milimetrów w przód lub w tył, wygodnie zmieszczą się trzy osoby. Pojemność bagażnika wynosi od 530 do 1400 litrów*. Opcjonalny czujnik umożliwia otwieranie pokrywy bagażnika bez użycia rąk – wystarczy ruch stopy pod zderzakiem.

Zostań projektantem

Wybierz spośród różnych pakietów wyposażenia wnętrza – dopasuj opcjonalne elementy, np. sportowe fotele przednie, oświetlenie Ambiente plus oraz listwy dekoracyjne z ciemnego aluminium Dimension.

Wnętrze Audi Q3 Sportback

Sportowe wnętrze: Opcjonalne wyposażenie wnętrza S line obejmuje sportowe fotele z emblematem S, trójramienną kierownicę wielofunkcyjną „plus”, prawy i lewy segment kierownicy oraz gałkę dźwigni zmiany biegów obszyte perforowaną skórą, a także pedały i podparcie pod lewą nogę ze stali nierdzewnej.

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi Q3 Sportback stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. To wszystko dzięki elementom dekoracyjnym, kolorowym skórom i indywidualnym lakierom z szerokiej gamy kolorów. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q3 Sportback.