Acquire
Q5 TFSI e > Q5 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 42–35 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: Benzyna: 1,8–1,5 l/100km | Energia elektryczna: 23,3–22,0 kWh/100 km

Siła wydajności

Dzięki innowacyjnemu napędowi hybrydowemu typu plug-in możesz przejechać od 56 do 62 kilometrów (WLTP)* wyłącznie na napędzie elektrycznym.

Q5 TFSI e

265 100 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*}: Benzyna: | Energia:

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 35 g/km

Kontynuuj konfigurację

Audi Q5 55 TFSI e w liczbach

Zasięg elektryczny

55-61

km

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,3

sek.

Moc systemowa

270

kW

(367 KM)

Dopasowane do Twoich potrzeb

Audi Q5 TFSI e łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów: napędzane wyłącznie energią elektryczną przemieszcza się bezemisyjnie i niemal bezgłośnie. Dzięki silnikowi spalinowemu TFSI nie musisz rezygnować z zalet konwencjonalnego napędu w dłuższych podróżach.

Audi Q5 side view

Zawsze właściwy napęd: Odpowiedni napęd wybierany jest w zależności od sytuacji na drodze: elektryczny, hybrydowy lub spalinowy. Siedmiostopniowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów S tronic i napęd na cztery koła quattro zachwycają połączeniem sportowych osiągów z wydajnością.

Dynamiczny widok Audi Q5 TFSI e

Wymiary

Proste ładowanie

Dla Audi Q5 TFSI e dostępne są różne opcje ładowania – zarówno w domu, jak i w podróży.

Ładowanie w domu Audi Q5 TFSI e

Ładowanie w domu: Do ładowania w domu z mocą do 7,4 kW* służy system ładowania e-tron compact – dostępny w standardzie.

Tylne światła OLED

Zgrupowanie diod OLED w małe, indywidualnie sterowane segmenty o trójwymiarowym układzie tworzy imponującą grafikę świateł, która umożliwia powstawanie niezwykłych choreografii świetlnych. Kupując Audi Q5 TFSI e, można wybrać jedną z trzech konfiguracji tylnych świateł, które dodadzą mu wyjątkowo osobistego charakteru. Ponadto, w zależności od wybranego trybu jazdy, sygnatura tylnych świateł może się zmieniać, dopasowując się do sytuacji na drodze. Opcjonalne cyfrowe tylne światła OLED są wyposażone w wykrywanie zbliżeniowe*: gdy samochód stoi, a inny pojazd lub użytkownik drogi znajdzie się w odległości mniejszej niż 2 metry od jego tyłu, wszystkie segmenty OLED zostaną automatycznie aktywowane dla poprawy widoczności.

Dużo miejsca na Twoją osobowość

Audi Q5 TFSI e pozwala na komfortową podróż pięciu osób, zapewniając dużo miejsca na nogi oraz nad głowami.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi Q5 Sportback TFSI e