Acquire
SQ5 Sportback > Q5 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Widok z boku Audi SQ5

SQ5 Sportback TDI

Emisja CO2 w cyklu mieszanym*: 223–212 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym*: 8,5–8,1 l/100km

Zbliżenie na tył Audi SQ5 Sportback

Sportowe. Mocne. Dynamiczne

Ten sportowy SUV o progresywnej stylistyce i linii nawiązującej do coupé to wszechstronny samochód o wielkich możliwościach.

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi SQ5 Sportback1 dopasowane do swoich potrzeb.

SQ5 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 8,1 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 213 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
niebieski Navarra metalik
biały Glacier metalik
niebieski Ultra metalik
szary Daytona perłowy
srebrny Florett metalik
zielony District metalik
biały Ibis
szary Chronos metalik
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8Jx20", 5 - ramienne, w tonacji matowego tytanu z oponami 255/45 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne, z podwójnymi ramionami,  szary Grafit (S style) z oponami 255/40 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport, 8,5Jx21", 5 - ramienne polygon design z oponami 255/40 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx21", 5 - ramienne, antracytowo-czarne  z oponami 255/40 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx21", 5 - ramienne równoległe, matowy tytan, z oponami 255/40 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport, 8Jx20", 5 - ramienne, w kolorze czarnego antracytu, polerowane z oponami 255/45 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  Audi Sport 8,0Jx20", 10 - ramienne , szare Platinum, polerowane z oponami 255/45 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx21", 5 - ramienne z podwójnymi ramionami, szare, matowe wstawki, z oponami 255/40 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8Jx20", 5 - ramienne, podwójne ramiona, szary Grafit (S style) z oponami 255/45 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8Jx20",  10 - ramienne z oponami 255/45 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

szary Daytona perłowy


SQ5 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 8,1 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 213 g/km

390 450 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Audi SQ5 Sportback* w liczbach

Moc

251

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,1

sek.

Maksymalny moment obrotowy

700

Nm

Porywająca moc

3,0-litrowy silnik V6 TDI Audi SQ5 Sportback* oraz szybka i komfortowa 8-stopniowa skrzynia tiptronic zapewniają płynne przenoszenie mocy. Standardowy stały napęd na cztery koła quattro w zmienny sposób rozdziela moc pomiędzy przednią a tylną oś. Efektem tego są niepowtarzalne i porywające wrażenia z jazdy.

Audi SQ5 side rear view
Widok z boku Audi Q5

Wymiary

Niezwykła charyzma

Dynamika jazdy i robiące wrażenie osiągi znajdują odzwierciedlenie w stylistyce samochodu – od sylwetki przywodzącej na myśl sportowe coupé po sportowe detale: spojler dachowy czy chromowane podwójne końcówki rur wydechowych. Przód Audi SQ5 Sportback* również robi wrażenie dzięki dominującej osłonie chłodnicy Singleframe o wyglądzie plastra miodu, charakterystycznemu dla modeli S zderzakowi i mocno wyprofilowanym wlotom powietrza. To design, który łączy wizualną lekkość z doskonałą aerodynamiką.

Audi SQ5 side rear view

Tylne światła OLED

Zgrupowanie diod OLED w małe, indywidualnie sterowane segmenty o trójwymiarowym układzie tworzy imponującą grafikę świateł, która umożliwia powstawanie wyjątkowych choreografii świetlnych. Zamawiając Audi SQ5 Sportback, można wybrać jedną z trzech konfiguracji tylnych świateł, które dodadzą SQ5 wyjątkowo osobistego charakteru. Ponadto, w zależności od wybranego trybu jazdy, sygnatura tylnych świateł może się zmieniać, dopasowując się do sytuacji na drodze. Opcjonalne cyfrowe tylne światła OLED są wyposażone w wykrywanie zbliżeniowe*: gdy samochód stoi, a inny pojazd lub użytkownik drogi znajdzie się w odległości mniejszej niż 2 metry od jego tyłu, wszystkie segmenty OLED zostaną automatycznie aktywowane dla poprawy widoczności.

Sportowe. Wygodne. Ekskluzywne

Podświetlane listwy progowe z przodu z aluminiowymi wstawkami i sygnaturą S oraz dostępne w standardzie aplikacje dekoracyjne ze szczotkowanego, matowego aluminium nadają wnętrzu charakter typowy dla modeli S. Sportowe oblicze wnętrza pojazdu podkreślają ponadto przednie fotele sportowe obszyte opcjonalną skórzaną tapicerką Feinnappa z przeszyciami w kształcie rombów i wytłoczeniem S na przednich oparciach.

Audi SQ5 Sportback Interior

Przestrzeń na zmiany

Szczególnie praktycznym elementem jest tylna kanapa składająca się z trzech segmentów (40:20:40), której elementy można składać i rozkładać wedle potrzeb. W zależności od jej ułożenia Audi SQ5 Sportback* oferuje bagażnik o pojemności od 500 do 1470 litrów. W połączeniu z opcjonalnym kluczykiem komfortowym wystarczy ruch stopy, aby otworzyć lub zamknąć pokrywę bagażnika.

Apple Music: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 90 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi SQ5

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi SQ5 Sportback.