Acquire
SQ5 Sportback > Q5 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Widok z boku Audi SQ5

SQ5 Sportback TDI

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 222–212 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,5–8,1 l/100 km

Zbliżenie na tył Audi SQ5 Sportback

Sportowe. Mocne. Dynamiczne

Ten sportowy SUV o progresywnej stylistyce i linii nawiązującej do coupé to wszechstronny samochód o wielkich możliwościach.

SQ5 Sportback

405 050 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 8,1 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 213 g/km

Kontynuuj konfigurację

Audi SQ5 Sportback* w liczbach

Moc systemowa

341

KM

(251 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,1

sek.

Maksymalny moment obrotowy

700

Nm

Porywająca moc

3,0-litrowy silnik V6 TDI Audi SQ5 Sportback* oraz szybka i komfortowa 8-stopniowa skrzynia tiptronic zapewniają płynne przenoszenie mocy. Standardowy stały napęd na cztery koła quattro w zmienny sposób rozdziela moc pomiędzy przednią a tylną oś. Efektem tego są niepowtarzalne i porywające wrażenia z jazdy.

Audi SQ5 side rear view
Widok z boku Audi Q5

Wymiary

Niezwykła charyzma

Dynamika jazdy i robiące wrażenie osiągi znajdują odzwierciedlenie w stylistyce samochodu – od sylwetki przywodzącej na myśl sportowe coupé po sportowe detale: spojler dachowy czy chromowane podwójne końcówki rur wydechowych. Przód Audi SQ5 Sportback* również robi wrażenie dzięki dominującej osłonie chłodnicy Singleframe o wyglądzie plastra miodu, charakterystycznemu dla modeli S zderzakowi i mocno wyprofilowanym wlotom powietrza. To design, który łączy wizualną lekkość z doskonałą aerodynamiką.

Audi SQ5 side rear view

Tylne światła OLED

Zgrupowanie diod OLED w małe, indywidualnie sterowane segmenty o trójwymiarowym układzie tworzy imponującą grafikę świateł, która umożliwia powstawanie wyjątkowych choreografii świetlnych. Zamawiając Audi SQ5 Sportback, można wybrać jedną z trzech konfiguracji tylnych świateł, które dodadzą SQ5 wyjątkowo osobistego charakteru. Ponadto, w zależności od wybranego trybu jazdy, sygnatura tylnych świateł może się zmieniać, dopasowując się do sytuacji na drodze. Opcjonalne cyfrowe tylne światła OLED są wyposażone w wykrywanie zbliżeniowe*: gdy samochód stoi, a inny pojazd lub użytkownik drogi znajdzie się w odległości mniejszej niż 2 metry od jego tyłu, wszystkie segmenty OLED zostaną automatycznie aktywowane dla poprawy widoczności.

Sportowe. Wygodne. Ekskluzywne

Podświetlane listwy progowe z przodu z aluminiowymi wstawkami i sygnaturą S oraz dostępne w standardzie aplikacje dekoracyjne ze szczotkowanego, matowego aluminium nadają wnętrzu charakter typowy dla modeli S. Sportowe oblicze wnętrza pojazdu podkreślają ponadto przednie fotele sportowe obszyte opcjonalną skórzaną tapicerką Feinnappa z przeszyciami w kształcie rombów i wytłoczeniem S na przednich oparciach.

Audi SQ5 Sportback Interior

Przestrzeń na zmiany

Szczególnie praktycznym elementem jest tylna kanapa składająca się z trzech segmentów (40:20:40), której elementy można składać i rozkładać wedle potrzeb. W zależności od jej ułożenia Audi SQ5 Sportback* oferuje bagażnik o pojemności od 500 do 1470 litrów. W połączeniu z opcjonalnym kluczykiem komfortowym wystarczy ruch stopy, aby otworzyć lub zamknąć pokrywę bagażnika.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi SQ5

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi SQ5 Sportback.