Acquire
Q8 > Q8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 260–211 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 11,4–8,0 l/100 km

 Widok z boku i z tyłu na Audi Q8

Charakterystyczny wygląd w eleganckiej formie

Nowe Audi Q8 zachwyca imponującymi proporcjami, sportową linią coupé, przestronnym wnętrzem i osiągami.

Moc systemowa

250

kW

(340 KM)

Pojemność bagażnika

605

l

Zdolność holowania

2,8

t

Q8

392 900 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 8,2 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym: 215 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Kontynuuj konfigurację

Wymiary

Moc i elegancja

Nowe Audi Q8 pokazuje swoje off-roadowe geny dzięki klasycznej architekturze quattro i mocnej linii nadwozia. Elegancko opadająca linia dachu, efektowna osłona chłodnicy Singleframe, pierścienie Audi w optyce 2D oraz pakiet zewnętrzny S line* nadają całości niezwykły wyraz.

Efektowne oświetlenie

Dzięki reflektorom HD Matrix LED i cyfrowym, opcjonalnym światłom tylnym OLED* do wyboru są cztery pary sygnatur świetlnych, które tworzą zjawiskowy pokaz świetlny. Tylne światła są wyposażone opcjonalnie w funkcję wykrywania zbliżającego się obiektu*, która aktywuje wszystkie segmenty OLED stojącego pojazdu, gdy tylko zbliżą się do niego inni użytkownicy drogi.

Wybór oświetlenia: Wyjątkowy wygląd swojego samochodu można uzyskać, wybierając w MMI jedną z czterech par sygnatur świetlnych dla reflektorów HD Matrix LED i cyfrowych świateł tylnych OLED*.

Wszechstronna koncepcja przestrzeni

Przestronne wnętrze wydaje się jeszcze większe dzięki panoramicznemu szklanemu dachowi*. Dzięki opcjonalnej, przesuwnej trzyczęściowej tylnej kanapie plus* można uzyskać więcej miejsca. Dla uzyskania maksymalnej przestrzeni bagażowej o pojemności 1 755 litrów kanapę można całkowicie złożyć.

Inteligentna sieć

Niezbędne w trakcie jazdy informacje są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi plus. Nawigacja MMI plus z MMI touch response umożliwia korzystanie z szerokiej oferty Audi connect*. Daje to dostęp do usług cyfrowych w zakresie Infotainment, nawigacji, bezpieczeństwa i serwisu.

AudiAudi

Jeszcze bardziej osobiste

Fascynujące zdjęcia lub słynni bohaterowie kina: po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcie w aplikacji myAudi* i wyświetlaj je jako tło*,* na MMI. Piękny efekt: pakiet oświetlenia Ambiente plus* automatycznie dostosowuje nastrój kolorystyczny do motywu.

Audi LightAudi Light

Dynamiczna wszechstronność

Audi Q8 daje poczucie wolności i pewności siebie. Sportowe osiągi i możliwości terenowe sprawiają, ze jest to niezwykle wszechstronny samochód.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Widok z boku Audi Q8

Audi SQ8

Ładowanie w domu Audi Q8 TFSI e

Audi Q8 TFSI e

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q8.