Acquire
Pakiety 4+ > Twoje Korzyści > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Pakiety serwisowe 4+

Masz 4-letnie lub starsze Audi i chcesz dbać o jego stan techniczny pod okiem fachowców? W Audi czas działa na Twoją korzyść i dlatego powstała nowa oferta Pakietów serwisowych 4+ z korzyścią do 25%

Poznaj główne zalety nowej odsłony
Pakietów serwisowych 4+

Korzystasz, gdy tego potrzebujesz

Masz pełną elastyczność wykorzystania elementów, z których składa się pakiet.

Oferta szyta na miarę Twojego Audi

Możesz idealnie dopasować zakres wariantu pakietu do potrzeb swojego Audi – w zależności od pojemności silnika, rodzaju skrzyni biegów i napędu.

Różne formy płatności i czas trwania

Pakiety występują w opcjach na 24 miesiące lub 36 miesięcy dla samochodów z napędem spalinowym i hybrydowym lub na 48 miesięcy dla samochodów elektrycznych, a za pakiet możesz zapłacić jednorazowo lub w stałych, miesięcznych ratach.

Jedna oferta, wiele korzyści

 • as_2023_5863_1920x1080.jpg
  Oferta specjalna na Pakiet serwisowy dla samochodów 4-letnich w zestawie z Audi Connect Plug&Play:


  • Pakiety serwisowe dla samochodów 4-letnich i starszych wyróżniają się wyjątkową korzyścią do 25% względem ceny pakietów dla młodszych samochodów używanych. To idealny sposób na utrzymanie Twojego Audi w doskonałej kondycji przez kolejne lata.

  • Gwarancja stałej ceny przez okres trwania pakietu, pozwala nie martwić się nagłym wzrostem kosztów serwisowych. Z pakietu możesz korzystać u wszystkich Partnerów serwisowych Audi w Polsce.

  • Korzystając z pakietu, masz pewność, że wszystkie czynności serwisowe są wykonywane z najwyższą starannością przez najlepszych specjalistów Audi, a Ty zyskujesz także wyższą wartość swojego pojazdu przy ewentualnej odsprzedaży.

  • Promocją objęte są modele Audi z roczników produkcji 2012–2020.

  • Dodatkowo, w ofercie promocyjnej otrzymasz Audi Connect Plug&Play w specjalnej cenie. Dzięki tej aplikacji Twoje Audi zostanie połączone z siecią, a Ty otrzymasz dostęp do informacji o samochodzie i wybranych usług z poziomu smartfona.

Zalety Audi Connect Plug&Play

Dowiedz się więcej o specjalnej ofercie

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły oferty na Pakiety serwisowe dla samochodów 4-letnich i starszych z Audi Connect Plug&Play