Acquire
Pakiety przeglądów serwisowych Audi
Pakiety przeglądów serwisowych w gwiazdkowej ofercie z korzyścią do 35%

Czas gra na Twoją korzyść.

Zadbaj o idealny stan swojego Audi na lata

Do 25% korzyści w pakietach przeglądów serwisowych wraz z Audi Connect Plug&Play dla samochodów 4-letnich i starszych.


Swoim samochodem chcesz pokonywać bezpiecznie każdą trasę. O komfort jazdy podczas podróży zadbasz dzięki kompleksowej ofercie, w której Pakiety przeglądów serwisowych dla samochodów 4-letnich i starszych są dostępne z Audi Connect Plug&Play.

Dzięki Audi Connect Plug&Play Twoje Audi zostanie połączone z siecią, a Ty zyskasz informacje o nim, które będą dostępne w smartfonie zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Poznaj korzyści Pakietów przeglądów serwisowych dla samochodów 4-letnich i starszych oraz Audi Connect Plug&Play.

 
 

Oferta promocyjna na Pakiet przeglądów serwisowych dla samochodów 4-letnich w zestawie z Audi Connect Plug&Play:

  • Pakiety przeglądów serwisowych dla samochodów 4-letnich i starszych wyróżniają się wyjątkową korzyścią do 25% względem ceny regularnej. To idealny sposób do utrzymania Twojego Audi w doskonałej kondycji na lata.
  • Gwarancja stałej ceny przez cały wybrany okres trwania pakietu, dzięki czemu nie musisz martwić się nagłym wzrostem kosztów serwisowych.
  • Promocją objęte są wszystkie modele Audi z roczników produkcji 2011–2019
  • W okresie trwania promocji otrzymasz Audi Connect Plug&Play w specjalnej cenie. Dzięki tej aplikacji Twoje Audi zostanie połączone z siecią, a Ty zyskasz dostęp do informacji o samochodzie i wybranych usług dostępnych z poziomu smartfona.

Zalety Pakietów przeglądów serwisowych dla samochodów używanych

Postaw na wygodę i fachową obsługę u 37 Partnerów Serwisowych Audi w Polsce. Z pakietem otrzymujesz gwarancję stałej ceny na dwa lata oraz regularną obsługę, dzięki czemu zadbasz o idealny stan samochodu.

Korzyści z Audi Connect Plug&Play

Kluczowe informacje pod ręką

Poziom paliwa, przebieg, numer nadwozia oraz czas pozostały do zbliżającego się przeglądu serwisowego. Masz błyskawiczny dostęp do tych informacji.

Profesjonalna obsługa

W aplikacji Audi Connect Plug&Play możesz umówić się na przegląd u swojego Partnera Serwisowego. Natomiast dzięki funkcji „Pomoc w przypadku awarii” skontaktujesz się telefonicznie z całodobową pomocą drogową lub infolinią usług Audi, aby uzyskać pomoc, a także wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Wygoda

Zawsze wiesz, gdzie jest zaparkowany Twój samochód oraz jak długo znajduje się na parkingu. Dodatkowo, funkcja monitorowania poziomu paliwa pozwala być na bieżąco z danymi dotyczącymi tankowania oraz miesięcznymi wydatkami na paliwo.

Pakiety przeglądów serwisowych Audi

Przejrzystość

Wszystkie podróże możesz dokumentować i kategoryzować. Zapisy umożliwiają kontrolowanie punktów początkowych i końcowych na trasie, czasu podróży oraz samej trasy.

Wydajność

Doskonal i optymalizuj swoją jazdę dzięki danym o przyśpieszaniu i hamowaniu publikowanym w zbiorczym podsumowaniu statystycznym.

Dodatkowe funkcje

Jeżdżąc wydajniej, korzystając z usług Partnerów Serwisowych i wybierając się na wycieczki krajoznawcze, możesz zbierać punkty i trofea w aplikacji.

Zapytaj o specjalną ofertę promocyjną
na Pakiety przeglądów serwisowych dla samochodów
4-letnich i starszych z Audi Connect Plug&Play.

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły oferty.