Acquire
Pakiety przeglądów serwisowych Audi
Pakiety przeglądów serwisowych w gwiazdkowej ofercie z korzyścią do 35%

Pakiety przeglądów serwisowych
w gwiazdkowej ofercie z korzyścią do 35%

Postaw na profesjonalne wsparcie

Na swoje Audi chcesz liczyć zawsze: w trakcie codziennych dojazdów do pracy i dłuższych podróży.
W ramach gwiazdkowej promocji przygotowaliśmy kompleksową ofertę, dzięki której będziesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem w swoim samochodzie przez kolejne miesiące, jak również zyskasz jeszcze szybszy dostęp do informacji o swoim Audi, dzięki Audi Connect Plug&Play.

Od 1 do 26 grudnia Pakiet przeglądów serwisowych w wariancie 2 lata/40 tys. km możesz zakupić z korzyścią wynoszącą do 35%. Dodatkowo, zyskasz możliwość pełnego dostępu do Audi Connect Plug&Play, a to wszystko - w wyjątkowej, rekomendowanej cenie 2500 zł.

Audi Connect Plug&Play to funkcjonalność, która dzięki połączeniu nowoczesnej aplikacji z Twoim Audi, pozwoli na połączenie z siecią, a Ty zawsze będziesz mieć pod ręką kluczowe informacje o samochodzie na swoim smartfonie.

Odkryj wszystkie korzyści z Pakietów Przeglądów Serwisowych oraz Audi Connect Plug&Play już teraz.

 
 

Oferta promocyjna na Pakiet Przeglądów Serwisowych dla samochodów używanych w zestawie z Audi Connect Plug&Play:

  • Korzyść do 35% – pakiet 2 lata / 40 tys. km w rekomendowanej cenie 2499 zł brutto.
  • Promocją objęte są wszystkie modele z roczników produkcji 2010-2021 z wyłączeniem modeli Audi w wersji S i RS.
  • W okresie trwania promocji otrzymasz Audi Connect Plug&Play w specjalnej cenie 1 zł brutto. Dzięki tej aplikacji Twoje Audi zostanie połączone z siecią, a Ty zyskasz dostęp do informacji o samochodzie i wybranych usług dostępnych z poziomu smartfona.
  • Oferta promocyjna obowiązuje w dniach 1-26.12.2022 r.

Zalety Pakietów Przeglądów Serwisowych dla samochodów używanych

Postaw na wygodę i fachową obsługę u 37 Partnerów Serwisowych Audi w Polsce. Z pakietem otrzymujesz gwarancję stałej ceny na dwa lata oraz regularną obsługę, dzięki czemu zadbasz o idealny stan samochodu.

Korzyści z Audi Connect Plug&Play

Kluczowe informacje pod ręką

Poziom paliwa, przebieg, numer nadwozia oraz czas pozostały do zbliżającego się przeglądu serwisowego. Masz błyskawiczny dostęp do tych informacji.

Profesjonalna obsługa

W aplikacji Audi Connect Plug&Play możesz umówić się na przegląd u swojego Partnera Serwisowego. Natomiast dzięki funkcji „Pomoc w przypadku awarii” skontaktujesz się telefonicznie z całodobową pomocą drogową lub infolinią usług Audi, aby uzyskać pomoc, a także wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Wygoda

Zawsze wiesz, gdzie jest zaparkowany Twój samochód oraz jak długo znajduje się na parkingu. Dodatkowo, funkcja monitorowania poziomu paliwa pozwala być na bieżąco z danymi dotyczącymi tankowania oraz miesięcznymi wydatkami na paliwo.

Pakiety przeglądów serwisowych Audi

Przejrzystość

Wszystkie podróże możesz dokumentować i kategoryzować. Zapisy umożliwiają kontrolowanie punktów początkowych i końcowych na trasie, czasu podróży oraz samej trasy.

Wydajność

Doskonal i optymalizuj swoją jazdę dzięki danym o przyśpieszaniu i hamowaniu publikowanym w zbiorczym podsumowaniu statystycznym.

Dodatkowe funkcje

Jeżdżąc wydajniej, korzystając z usług Partnerów Serwisowych i wybierając się na wycieczki krajoznawcze, możesz zbierać punkty i trofea w aplikacji.

Zapytaj o gwiazdkową ofertę promocyjną
na Pakiet Przeglądów Serwisowych z Audi Connect Plug&Play.

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły oferty.