Acquire
Pakiety przeglądów serwisowych Audi
Pakiety przeglądów serwisowych Audi

Twój towarzysz podróży w najlepszych rękach

Na co dzień Twoje Audi zapewnia emocjonujące i bezpieczne podróże. By cieszyć się tym zaufaniem przez lata, warto regularnie odwiedzać Partnerów serwisowych Audi, którzy zadbają o utrzymanie Twojego samochodu w doskonałym stanie.

To może być jeszcze łatwiejsze, niż dotychczas myślałeś, dzięki specjalnym pakietom, które obejmują oryginalne części i usługi serwisowe niezależnie od rocznika Twojego samochodu.

Pakiety serwisowe Audi zapewniają:

Wygodę

Nie lubisz zmieniać planów? Dlatego serwis masz zawsze po drodze. Dokądkolwiek planujesz się wybrać – możesz liczyć na doskonałą obsługę Partnerów serwisowych Audi w całej Polsce.

Pewność i spokój

W okresie obowiązywania Pakietu serwisowego Audi nie martwisz się ewentualnymi zmianami cen części, materiałów eksploatacyjnych i obsługi, gdyż pakiet daje Ci gwarancję przewidywalnych kosztów.

Elastyczność

Pakiety serwisowe występują w kilku wariantach do wyboru – a wszystko po to, żeby w pełni dopasować się do potrzeb Twoich i Twojego Audi.

Przejrzystość i transparentność

Chcesz wiedzieć, za co płacisz. Dlatego Pakiety serwisowe Audi to jasne warunki obsługi i czytelny zakres ochrony bez dodatkowych skomplikowanych procedur.

Profesjonalizm

Oczekujesz najwyższej jakości obsługi. Dlatego wszystkie czynności serwisowe są wykonywane z najwyższą starannością przez najlepszych specjalistów Audi z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części Audi.

Wyższą wartość
Twojego pojazdu


Profesjonalnie przeprowadzone i udokumentowane przeglądy pozwalają na utrzymanie wyższej wartości Twojego Audi i mogą zaprocentować wyższą wartością rynkową przy ewentualnej odsprzedaży w przyszłości. Dodatkowo w przypadku sprzedaży auta pakiet pozostaje aktywny dla kolejnego właściciela.

Pakiety serwisowe dla Twojego Audi

 • as_2023_5864.jpg
  Dla nowych samochodów

  Kupujesz nowe Audi, chcesz dbać o swój samochód i zabezpieczyć się przed wzrostami cen w przyszłości? Mamy na to rozwiązanie – sprawdź ofertę Pakietów serwisowych dla samochodów nowych.

  Sprawdź
 • AQ2_161001.jpg
  Dla samochodów używanych

  Chcesz cieszyć się doskonałym stanem swojego Audi przez kolejne lata? Kup jeden z Pakietów serwisowych dla samochodów używanych. Dowiedz się więcej o zakresie poszczególnych pakietów.

  Sprawdź

Często zadawane pytania

Do kogo skierowana jest oferta Pakietów serwisowych Audi?

Pakiety serwisowe Audi dedykowane są dla aut do 12 lat od daty produkcji pojazdu.

Jeśli od daty produkcji minęło 12 lat, skontaktuj się z Partnerem serwisowym Audi, aby poznać inne rozwiązania.

Co stanie się z Pakietem serwisowym, jeśli sprzedam samochód?

Pakiet serwisowy jest przypisany do numeru VIN (nadwozia) Twojego samochodu. Po sprzedaży auta Pakiet nadal jest aktywny i nowy właściciel samochodu może skorzystać z usług w ramach Pakietu w czasie jego trwania.

Czym przegląd serwisowy różni się od przeglądu technicznego?

Przegląd techniczny to obowiązkowe badanie sprawności samochodu wynikające z obowiązku ustawowego (tzw. pieczątka do dowodu rejestracyjnego). Przegląd serwisowy to czynność wykonywana w celu utrzymania sprawności samochodu, poprzez wymianę elementów eksploatacyjnych.

Kupiłem nowe Audi bez Pakietu serwisowego. Czy mogę dokupić Pakiet?

Jeśli nie zdecydowałeś się na zakup Pakietu podczas konfiguracji samochodu, możesz go kupić w dowolnym momencie online lub u Partnera serwisowego Audi. Wybierz wówczas Pakiet serwisowy dla samochodów używanych.

Dlaczego przegląd u Partnera serwisowego Audi opłaca się bardziej niż w niezależnym warsztacie?

Gdy powierzasz swój samochód Partnerowi serwisowemu Audi, masz pewność, że wszystkie czynności przeglądowe będą wykonane zgodnie z zaleceniami Producenta samochodu. Każdy przegląd eksploatacyjny widnieje w historii serwisowej pojazdu, co uwiarygadnia i podnosi wartość Twojego auta w przypadku sprzedaży.