Acquire
A3 Sportback > A3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 140–119 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 5,8–4,8 l/100km

Audi A3 Sportback z przodu

Sportowy design, wysoka funkcjonalność

Poznaj dynamiczną sylwetkę oraz wyrazisty design nowego Audi A3 Sportback. Doświadcz postępu dzięki technologii, która zapewnia w pełni cyfrowe połączenie ze światem.

A3 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 5,3 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 120 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Kontynuuj konfigurację

Pierwsze wrażenie ma znaczenie

Zdecyduj, w jakim kolorze lakieru Twoje Audi A3 Sportback będzie bardziej efektowne. Z palety kolorów możesz wybrać na przykład zielony District metalik*.

Dostosowane do Ciebie

Praktyczne na co dzień i funkcjonalne w razie potrzeby. Dostępny opcjonalnie podział oparcia tylnej kanapy* w proporcjach 40:20:40 sprawia, że nowe Audi A3 Sportback to niezwykle elastyczny towarzysz podróży. Po całkowitym złożeniu tylnych oparć pojemność bagażnika wzrasta z 380 do 1200 litrów.

Audi A3 Sportback trunk

Intensywne wrażenia dźwiękowe

W Audi A3 Sportback dostępny jest opcjonalnie system nagłośnienia SONOS z dźwiękiem 3D*. 15 wysokowydajnych głośników, takich jak subwoofer, zapewnia imponujące wrażenia dźwiękowe. W pełni odczuwalne są bogate basy, a jakość odtwarzania niskich i wysokich tonów jest wręcz doskonała.

Audi Sonos

Inteligentna sieć

Niezbędne w trakcie jazdy informacje są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi plus. Nawigacja MMI plus z MMI touch response umożliwia korzystanie z szerokiej oferty Audi connect*. Daje to dostęp do usług cyfrowych w zakresie Infotainment, nawigacji, bezpieczeństwa i serwisu.

Jeszcze bardziej osobiste

Fascynujące zdjęcia lub słynni bohaterowie kina: po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcie w aplikacji myAudi* i wyświetlaj je jako tło*,* na MMI. Piękny efekt: pakiet oświetlenia Ambiente plus* automatycznie dostosowuje nastrój kolorystyczny do motywu.

Kokpit Audi A3 SportbackKokpit Audi A3 Sportback

Uwaga: Tło w MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Dynamika z każdej perspektywy

Większy komfort lub sportowe wrażenia – Ty decydujesz, jak będziesz prowadzić swoje Audi A3 Sportback. Inteligentne systemy wsparcia kierowcy*,* wspierają Cię w trakcie jazdy, a technologia mild hybrid* pozwala na odzyskiwanie energii.

Jeszcze bardziej niezwykłe - Dzięki Audi exclusive*

Spraw, by Twój samochód był wyjątkowy - tak jak Ty. Spersonalizuj swoje Audi A3 Sportback z Audi exclusive, wybierając na przykład lakier czerwony Shiraz metalik.

Audi A3 Sportback Exclusicve

Tak różnorodne jak życie

Korzystając z Oryginalnych Akcesoriów Audi*, na wiele sposobów urozmaicisz wygląd swojego Audi A3 Sportback. Skorzystaj z rozwiązań szytych na miarę, które zachwycają fascynującym designem i wysoką funkcjonalnością.

Wideok z boku Audi A3 Limousine

Audi A3 Limousine

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A3 Limousine.