Acquire
S3 Limousine > A3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 193–185 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,5–8,1 l/100 km

Audi S3 Limousine widok z przodu

S robi różnicę.

Nowe Audi S3 Limousine zostało stworzone dla osób, które cenią sobie dynamiczną jazdę na co dzień. Sportowy charakter modelu podkreślają charakterystyczne dla wersji S detale wnętrza i nadwozia.

Moc systemowa

245

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,7

sek.

Maksymalny moment obrotowy

420

Nm

Zachwyca dynamiką.

Nowe Audi S3 Limousine zapewnia czystą przyjemność z jazdy. Mocny silnik, standardowo dostępny napęd na cztery koła quattro oraz inne innowacyjne rozwiązania techniczne podkreślają jego sportowy charakter.

Dynamiczny widok z boku Audi S3 Limousine

Osiągi z charakterem: Wydajny silnik TFSI nowego Audi S3 Limousine generuje imponującą moc 245 kW, co stanowi znaczną siłę napędową. W połączeniu z 4-przepływowym układem wydechowym, jazda staje się emocjonującym doświadczeniem.

Sportowe z każdej perspektywy.

Zdecyduj, w jakim kolorze lakieru twoje Audi S3 Limousine będzie bardziej efektowne. Do wyboru jest na przykład niebieski Ascari metalik*.

Dostosowane do Ciebie.

Praktyczne na co dzień i funkcjonalne w razie potrzeby. Dostępny opcjonalnie podział oparcia tylnej kanapy* w proporcjach 40:20:40 sprawia że, nowe Audi S3 Limousine to niezwykle elastyczny towarzysz podróży. Pojemność bagażnika wynosi 325 litrów.

Intensywne wrażenia dźwiękowe.

W Audi S3 Limousine dostępny jest opcjonalnie system nagłośnienia SONOS z dźwiękiem 3D*. 15 wysokowydajnych głośników wraz z subwooferem zapewnia imponujące wrażenia dźwiękowe. W pełni odczuwalne są bogate basy, a jakość odtwarzania niskich i wysokich tonów jest wręcz doskonała.

Audi Sonos

Uwaga: Zdjęcie przedstawia A3 Sportback.

Inteligentna sieć.

Niezbędne w trakcie jazdy informacje są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi plus. Nawigacja MMI plus z MMI touch* response umożliwia korzystanie z szerokiej oferty Audi connect*,*. Daje to dostęp do usług cyfrowych w zakresie Infotainment, nawigacji, bezpieczeństwa i serwisu.

Jeszcze bardziej osobiste.

Fascynujące zdjęcia lub słynni bohaterowie kina: po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcie w aplikacji myAudi* i wyświetlaj je jako tło na MMI. Piękny efekt: pakiet oświetlenia Ambiente plus* automatycznie dostosowuje kolorystykę do motywu.

Audi A3 Sportback kokpitAudi A3 Sportback kokpit

Uwaga: Zdjęcie przedstawia A3 Sportback. Tło w MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Jeszcze bardziej niezwykłe. Dzięki Audi exclusive*

Spraw, by Twój samochód był wyjątkowy - tak jak Ty. Spersonalizuj swoje Audi S3 Limousine z Audi exclusive, wybierając na przykład lakier fioletowy Velvet, lub zdecyduj się na wyjątkowy wygląd z lakierem szarym Daytona z efektem matowym*.

Audi exclusive S3 Limousine
Audi S3 Sportback

Audi S3 Sportback

Audi A3 Limousine

Audi A3 Limousine

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi S3 Limousine.