Acquire
RS 7 Sportback > A7 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 285–272 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,6–12,0 l/100km

Audi RS 7 Sportback z boku

Podążać za wizją

Żywiołowe i nieokiełznane, a przy tym eleganckie i pewne w prowadzeniu – za kierownicą Audi RS 7 Sportback* nie musisz godzić się na kompromisy.

Audi RS 7 Sportback* w liczbach

Moc systemowa

600

KM

(441 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,6

sek.

Moment obrotowy

800

Nm

Wymiary

Poznaj nowy wymiar estetyki

Eleganckie, nawiązujące do coupé linie nadwozia w kolorze białym Glacier metalik i drzemiący pod maską potężny silnik V8 TFSI.

Audi RS7 Sportback od tyłu

Prędkość wpisana w geny: za sprawą czterolitrowego silnika V8 biturbo Audi RS7 Sportback* potrafi opcjonalnie rozwinąć prędkość 305 km/h.

Fascynujące od pierwszego spojrzenia

Sportowa linia dachu Audi RS 7 Sportback* wzbudza ekscytację w każdych okolicznościach.

Uwolnij się od codzienności

We wnętrzu Audi RS 7 Sportback* znajdziesz ku temu wiele okazji. Chociażby zajmując miejsce na sportowych fotelach plus z opcjonalnym obiciem z czarnej perforowanej skóry Valcona zdobionej szarymi, kontrastowymi przeszyciami o strukturze plastra miodu i sygnaturą RS w oparciach. W dostosowanym stylistycznie pakiecie RS Design także pasy bezpieczeństwa są wykończone atrakcyjnym szarym brzegiem*. Z przestronnego wnętrza nasyconego sportowymi akcentami radość może czerpać cała, nawet 5-osobowa rodzina.

Wnętrze RS 7 Sportback

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi RS 7 Sportback* stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi RS 6 Avant

Audi RS 6 Avant