Acquire
RS 7 Sportback > A7 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 293–275 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,9–12,1 l/100km

Audi RS 7 Sportback z boku

Podążać za wizją

Żywiołowe i nieokiełznane, a przy tym eleganckie i pewne w prowadzeniu – za kierownicą Audi RS 7 Sportback* nie musisz godzić się na kompromisy.

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi RS 7 Sportback dopasowane do swoich potrzeb.

RS 7 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 12,7 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 287 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
biały Glacier metalik
niebieski Ultra metalik
szary Daytona perłowy
srebrny Florett metalik
czarny Sebring krystaliczny
szary Nardo
czerwony Tango metalik
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 10,5Jx21", 10 - ramienne w stylistyce gwiazdy z oponami 275/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  10,5Jx22", 5 - ramienne V-style z oponami 285/30 R22. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  10,5Jx22", 5 - ramienne V-style, w kolorze  matowego Tytanu z oponami 285/30 R22. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  10,5Jx22", 5 - ramienne V-style, w kolorze czarnym z oponami 285/30 R22. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 10,5Jx22", 5 - ramienne, czarne  z oponami 285/30 R22. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

biały Glacier metalik


RS 7 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 12,7 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 287 g/km

655 960 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Audi RS 7 Sportback* w liczbach

Moc

441

kW

(600 KM)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,6

sek.

Moment obrotowy

800

Nm

Wymiary

Poznaj nowy wymiar estetyki

Eleganckie, nawiązujące do coupé linie nadwozia w kolorze białym Glacier metalik i drzemiący pod maską potężny silnik V8 TFSI.

Fascynujące od pierwszego spojrzenia

Sportowa linia dachu Audi RS 7 Sportback* wzbudza ekscytację w każdych okolicznościach.

Uwolnij się od codzienności

We wnętrzu Audi RS 7 Sportback* znajdziesz ku temu wiele okazji. Chociażby zajmując miejsce na sportowych fotelach plus z opcjonalnym obiciem z czarnej perforowanej skóry Valcona zdobionej szarymi, kontrastowymi przeszyciami o strukturze plastra miodu i sygnaturą RS w oparciach. W dostosowanym stylistycznie pakiecie RS Design także pasy bezpieczeństwa są wykończone atrakcyjnym szarym brzegiem*. Z przestronnego wnętrza nasyconego sportowymi akcentami radość może czerpać cała, nawet 5-osobowa rodzina.

Wnętrze RS 7 Sportback

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi RS 7 Sportback* stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Apple Music*: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music*. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 100 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

MMI-Screen z Apple Music

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi RS 6 Avant

Audi RS 6 Avant