Acquire
Audi S e-tron GT > Audi e-tron GT > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Najbardziej imponujący samochód, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Audi S e-tron GT: Najmocniejszy model S Audi łączy w sobie moc i piękno w pełni elektrycznego Gran Turismo z dużym zasięgiem, wysoką mocą ładowania i imponującą dynamiką jazdy.

Zasięg (WLTP) do

609

km

Zwiększenie zasięgu o

280

kW

po 10 min ładowania

Naładowanie od 10% do 80% w

18

min

przy maksymalnej mocy ładowania DC do 320 kW

Wydajny również podczas ładowania.

Doświadcz imponującej wydajności podczas ładowania. Maksymalną moc ładowania można osiągnąć nawet przy niższych temperaturach. Nowa, jeszcze bardziej stabilna krzywa ładowania sprawia, że szybkie ładowanie staje się wyjątkowym doświadczeniem.

Ładowanie Audi S e-tron GT w trasie

Szybkie ładowanie: W ciągu około 18 minut naładuj Audi S e-tron GT od 10% do 80% lub w ciągu 10 minut doładuj akumulator energią wystarczającą na przejechanie 280 km. S e-tron GT wyróżnia się na stacjach szybkiego ładowania nie tylko mocą ładowania do 320 kW, ale także jeszcze stabilniejszą krzywą ładowania. Dzięki usłudze Plug & Charge nie musisz nawet mieć przy sobie karty ani aplikacji.

Maksymalna moc elektryczna do

500

kW

w trybie Launch Control

Przyspieszenie (0-100 km/h)

3,4

sek.

w trybie Launch Control

Pojemność akumulora (netto) do

97

kWh

Każdy zakręt to przyjemność.

Napęd na cztery koła quattro i dostępne jako wyposażenie dodatkowe aktywne zawieszenie* zapewniają zapierającą dech w piersiach dynamikę jak w samochodzie sportowym. Elektryczny Torque Vectoring zapewnia w pełni zmienny rozdział momentu obrotowego na tylnej osi. To gwarantuje stabilne i bezpieczne pokonywanie zakrętów.

Estetyka pełna energii.

Audi S e-tron GT posiada charakterystyczną niską sylwetkę, długi rozstaw osi i wyrazistą stylistykę charakterystyczną dla modeli S. Lakier srebrny Florett metalik podkreśla mocną sylwetkę samochodu oraz proporcje charakterystyczne dla Gran Turismo.

Audi e-tron GT z boku

Funkcjonalność też może być piękna: Sportowa sylwetka Audi S e-tron GT została zoptymalizowana pod kątem zmniejszenia oporu powietrza ze specjalnymi kurtynami powietrznymi w nadkolach przedniej osi. 20-calowe obręcze kół, wieloramienne, w designie S, z układem hamulcowym z tarczami pokrytymi węglikiem wolframu i pomarańczowymi zaciskami hamulcowymi w wyposażeniu dodatkowym doskonale uzupełniają dynamiczny wygląd.

Sportowy w każdym calu.

Zorientowany na kierowcę układ kokpitu, sportowo wyprofilowana kierownica i przednie sportowe fotele z podświetlanymi logotypami S tworzą we wnętrzu atmosferę sportowego samochodu.

Wnętrze

Pole position: Fotele sportowe plus zapewniają boczne podparcie podczas pokonywania zakrętów. Są pokryte tkaniną Kaskade, wykonaną częściowo z włókien pochodzących z recyklingu. Podświetlany logotyp S pod zagłówkiem oraz kontrastowe szwy w kolorze pomarańczowym przyciągają wzrok - podobnie jak spłaszczona u góry i dołu kierownica.

Usługi cyfrowe.

Ciesz się w pełni cyfrowym połączeniem ze światem w swoim samochodzie. Doświadcz szerokiej gamy cyfrowych możliwości i fantastycznej rozrywki dzięki Audi connect oraz Functions on Demand¹³. Konto myAudi zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich usług cyfrowych Audi. Jest to klucz do strefy klienta Audi - oraz do aplikacji myAudi¹¹, za pomocą której można zarządzać i kontrolować wiele funkcji pojazdu.

Audi MMI system

Audi connect.

Doskonałe połączenie, dostępne przez Internet. Innowacyjne usługi Audi connect ułatwiają codzienne życie i pomagają w planowaniu podróży.

Uwaga: Zdjęcie przedstawia Audi RS e-tron GT.

RS e-tron GT performance

RS e-tron GT performance