Acquire
Q4 Sportback e-tron > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 18,9–15,7 kWh/100 km

Elektryczne.

Spośród wielu innych zalet.

Maksymalna moc elektryczna do

250

kW*

Przyspieszenie (0-100km/h) do

5,4

sek.*

Zasięg (WLTP) do

560

km*

Zużycie energii elektrycznej i emisja CO₂ zostały określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Audi lub sprawdź je na stronie audi.pl/danewltp. Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia energii.

Q4 Sportback e-tron

245 623 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 16,8 kWh/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 0 g/km

Rozpocznij konfigurację

Wymiary

Imponujący wygląd

Sportowy design Audi Q4 Sportback e-tron nadaje przyszłości elektromobilności pociągająco charakterystyczną formę. Przykuwający uwagę przód i muskularny tył wydają się pełne mocy, podczas gdy elektryzująco dynamiczna sylwetka delikatnie się zwęża.

Wnętrze Audi Q4 Sportback e-tronWnętrze Audi Q4 Sportback e-tron

Przestrzenne i elastyczne

Jako wszechstronny i rodzinny samochód Audi Q4 Sportback e-tron oferuje szeroki wybór schowków, o łącznej pojemności aż 24,8 litra, w tym schowek na rękawiczki. Bagażnik oferuje przestrzeń 535 litrów, która po złożeniu tylnych siedzeń rośnie do 1460 litrów.

Odkryj dźwięk na nowo

Audi Q4 Sportback e-tron to pierwszy model z systemem SONOS premium sound*. Dziesięć harmonijnie zestrojonych, wysokowydajnych głośników zmienia słuchanie muzyki w niezapomniane doświadczenie. Dźwięk jest oddawany z niezwykłą dokładnością, dzięki czemu można cieszyć się pełną intensywnością wysokich i niskich tonów.

Ładowanie w domu i w trasie

Korzystaj z szerokiej oferty możliwości ładowania zarówno w domu, jak i w trasie.

Audi Q4 Sportback e-tron w liczbach

Naładowanie od 10% do 80% w

28

min*

Pojemność akumulatora (netto) do

77

kWh*

Punkty ładowania w Europie

ponad500,000

Zużycie energii elektrycznej i emisja CO₂ zostały określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Audi lub sprawdź je na stronie audi.pl/danewltp. Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia energii.

Dopasowane do potrzeb kierowcy

Dzięki opcjonalnemu układowi Audi drive select można dopasować charakterystykę pojazdu do potrzeb kierowcy, wybierając między pięcioma trybami. Od wydajnego do dynamicznego. Opcjonalny progresywny układ kierowniczy zapewnia zmienne przełożenie zależne od kąta skrętu oraz wspomaganie kierownicy zależne od prędkości.

Audi Q4 e-tron Sportback driving

Informacje w zasięgu ręki

Aplikacja myAudi informuje o stanie naładowania akumulatora i pozostałym zasięgu. Jednocześnie możesz używać aplikacji jako pilota do zdalnego sterowania - na przykład do ustawiania żądanej temperatury we wnętrzu przed rozpoczęciem podróży lub do zamykania i otwierania Audi.

Audi Q4 e-tron Sportback driving

Zdecydowanie sportowy

Poznaj w pełni elektryczny SUV klasy premium z wyposażeniem w atrakcyjnym, sportowym pakiecie: Audi Q4 Sportback e-tron S line edition*.

Widok z boku Q4 Sportback e-tron

Niezwykle progresywne: Opcjonalne 21-calowe 5-ramienne obręcze kół Audi Sport w błyszczącej czerni harmonizują z czarnym lakierem Mythos metalik. Opcjonalne, brązowe pierścienie Audi na tylnych drzwiach oraz Reflektory Matrix LED dopełniają mistycznego wyglądu.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi Q4 e-tron

Audi Q4 e-tron

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q4 Sportback e-tron.