Acquire
SQ8 > Q8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 291–271 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,8–11,9 l/100km

 Widok z góry Audi SQ8 SUV

Osiągi z charakterem

Dzięki doskonałej mocy napędowej i progresywnej stylistyce coupé Audi SQ8 łączy najlepsze cechy emocjonującego samochodu sportowego i przestronność SUV-a.

Moc systemowa

507

KM

(373 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,1

sek.

Maksymalny moment obrotowy

770

Nm

Wymiary

Potężne osiągi

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym zawieszenia, napędowi quattro i mocnemu silnikowi V8 TFSI, sportowe wrażenia z jazdy i wysoki poziom komfortu znakomicie łączą się w Audi SQ8.

Efektowny wygląd

Audi SQ8 zachwyca kolorem niebieskim Waitomo metalik* i panoramicznym szklanym dachem*. Obudowy lusterek zewnętrznych w optyce aluminium i opcjonalne zaciski hamulcowe w kolorze czerwonym to detale, które przyciągają wzrok i podkreślają wyjątkowość modelu.

Progresywność przekształcona w światło

Dzięki reflektorom HD Matrix LED i opcjonalnym cyfrowym światłom tylnym OLED* do wyboru są cztery pary sygnatur świetlnych, które tworzą imponującą choreografię świetlną. Opcjonalne tylne światła są wyposażone w funkcję wykrywania zbliżającego się obiektu*, która aktywuje wszystkie segmenty OLED stojącego pojazdu, gdy tylko zbliżą się do niego inni użytkownicy drogi.

Elastyczna przestrzeń

Dzięki opcjonalnej, przesuwnej trzyczęściowej tylnej kanapie plus* można uzyskać więcej miejsca. Dla uzyskania maksymalnej przestrzeni bagażowej o pojemności 1 755 litrów kanapę można całkowicie złożyć.

Inteligentna sieć

Niezbędne w trakcie jazdy informacje są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi plus. Nawigacja MMI plus z MMI touch response umożliwia korzystanie z szerokiej oferty Audi connect*. Daje to dostęp do usług cyfrowych w zakresie infotainment, nawigacji, bezpieczeństwa i serwisu.

AudiAudi

Jeszcze bardziej osobiste

Fascynujące zdjęcia lub słynni bohaterowie kina: po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcie w aplikacji myAudi* i wyświetlaj je jako tło*,* na MMI. Piękny efekt: pakiet oświetlenia Ambiente plus* automatycznie dostosowuje kolorystykę do motywu.

Audi MMIAudi MMI

Jeszcze bardziej niezwykłe. Dzięki Audi exclusive*

Dzięki Audi exclusive* Twoje Audi SQ8 stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Audi exclusive Audi SQ8

Stwórz swój własny styl: Zdefiniuj to, co niezwykłe, i nadaj swojemu Audi SQ8 jeszcze bardziej indywidualny charakter. Na przykład dzięki lakierowi z oferty Audi exclusive* zielony Java metalik i 23-calowym wieloramiennym obręczom kół Audi Sport* ze stopu metali lekkich z czarnym metalicznym wykończeniem na wysoki połysk*.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi SQ8.