Acquire

A6 allroad e-hybrid

od 2829 zł netto/m-c*, opłata wstępna 10%

A6 allroad e-hybrid

od 2829 zł netto/m-c*, opłata wstępna 10%

Audi A6 allroad e-hybrid, widziane pod kątem z tyłu, jedzie górską drogą. W tle widać fragment lasu.
Maksymalna moc systemowa
367

KM (270 kW)*

Moc dwóch napędów.

Maksymalne przyspieszenie od 0 do 100 km/h w
5,5

s*

Dwa napędy, jeszcze więcej energii.

Zasięg elektryczny do
95

km (WLTP)*

Codzienne podróże bez tankowania.

Fakty, które inspirują

Wszechstronne i dynamiczne Audi A6 allroad e-hybrid.

Skonfiguruj swoje Audi A6 allroad e-hybrid

A6 allroad e-hybrid 3/4 front
Slide 1 of 4: 3/4 front

A6 allroad e-hybrid

od 386 400 PLN zawiera VAT

Więcej kolorów nadwozia i rodzajów obręczy kół dostępnych jest w konfiguratorze.

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym*: 2,8–2,3 l/100 km | Energia: 17,0–16,2 kWh/100 km; Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 64–53 g/km

Widok z miejsca pasażera na kokpit Audi A6 allroad e-hybrid z kierownicą, konsolą środkową, wyświetlaczami cyfrowymi i oświetleniem Ambiente.
Audi A6 allroad e-hybrid widziane z boku na ciemnym tle.
Audi A6 allroad e-hybrid, widziane pod kątem z tyłu, jedzie z dużą prędkością po górskiej drodze. Po prawej stronie wznoszą się strome skalne ściany.
Audi A6 allroad e-hybrid widziane pod kątem z tyłu na ciemnym tle. Obok znajduje się nowoczesna stacja ładowania.

A6 allroad e-hybrid już od 2829 zł netto/m-c*, 10% opłaty wstępnej, w Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców

Audi A6 allroad e-hybrid widziane pod kątem z przodu na ciemnym tle.

Pełne dane techniczne i dodatkowe informacje dotyczące wyposażenia znajdziesz w konfiguratorze.

Porównanie modeli Audi

Audi A6 allroad, widziane z przodu, jedzie krętą górską drogą. Po lewej stronie wznoszą się strome skalne ściany.

A6 allroad

Audi A6 Avant, widziane z boku, stoi na miejscu parkingowym przed fasadą budynku.

A6 Avant

Audi A6 Avant e-hybrid stoi bokiem przed wejściem do dużego budynku i jest ładowane za pomocą kabla zasilającego. Z tyłu pojazdu widoczny jest mężczyzna w średnim wieku.

A6 Avant e-hybrid

Loading..