Acquire
1_1180x500.jpg

Flagowy SUV Audi teraz w nowej odsłonie

Już od 18 lat SUV Audi zachwyca klientów swoimi zaletami w obszarach designu, technologii i funkcjonalności. A teraz, po drugiej kompleksowej modernizacji, debiutuje w nowej odsłonie. Nowe Audi Q7 jeszcze pełniej wyraża ideę wszechstronności w każdej sytuacji, a dzięki minimalistycznym formom, wygładzonym płaszczyznom i wyjątkowo dużej objętości kabiny wpisuje się w nowoczesny język designu marki.

Nowe Audi Q7 – stylowe i funkcjonalne

 • a240568_large_943x530.jpg

  W nowej odsłonie Audi Q7 zredukowano elementy dekoracyjne, by podkreślić w pełni purystyczną stylistykę. Części przedniego zderzaka, wykończenie drzwi i dyfuzor w standardowej wersji mają kontrastowy odcień, który podkreśla solidny off-roadowy wygląd. Dzięki temu można łatwo odróżnić wersję podstawową od pakietu stylistycznego nadwozia S line. Zwisy i rozstaw osi przykuwają uwagę mocnymi proporcjami, a osłona chłodnicy Singleframe o kształcie ośmiokąta zyskała nowe, intrygujące pionowe wstawki.

  Nowością są także cyfrowe sygnatury lamp do jazdy dziennej – dostępne są cztery warianty, które podkreślają imponujący wygląd Audi Q7. A dzięki wyższej pozycji świateł do jazdy dziennej model zyskuje jeszcze szerszą optykę i większą wyrazistość.

Sportowy charakter i wsparcie na każdej trasie

 • a240562_large_943x530.jpg

  Wyposażenie wnętrza zostało poszerzone w nowej odsłonie modelu Q7. Wariant standardowy zyskał przeszycia tapicerki foteli w kontrastowym szarym kolorze. Do wyboru jest także dziewięć okładzin ozdobnych i trzy nowe wykończenia, które pozwalają pogłębić personalizację Audi Q7. Gama metalicznych lakierów obejmuje kolory takie jak: złoty Sakhir, niebieski Ascari i czerwony Chili. Dzięki temu można zyskać szczególnie sportowy sznyt.

  Obszar systemów wspomagających kierowcę również został unowocześniony. Wirtualny kokpit Audi ostrzega o zmianie pasa ruchu i odległości, informuje o innych użytkownikach na drodze i sygnalizacji świetlnej oraz wizualizuje działanie asystenta skrzyżowań. Wszystko w wysokiej jakości full HD.

Bezpieczeństwo spod znaku Audi

 • a240564_large_943x530.jpg

  Zrównoważone , solidne, kontrolowane, precyzyjne i niewymagające wysiłku – tych pięć haseł definiuje prowadzenie Audi Q7. Zawieszenie, układ kierowniczy, napęd, hamulce i systemy sterowania pozwalają uzyskać godne zaufania, bezpieczne i komfortowe zachowanie pojazdu na każdej trasie. Podczas jazdy, nawet przy wyższych prędkościach, standardowy napęd na cztery koła quattro, mocny silnik i zawieszenie z opcjonalnym układem regulacji tłumienia amortyzatorów zapewniają doskonałe prowadzenie. A kierowca może doświadczać inspirującej dynamiki jazdy.

Nowe Audi SQ7 – osiągi z charakterem

 • a240637_large_943x530.jpg

  Sportowy charakter widać także w stylistyce nowego SQ7 TFSI. Przeprojektowany przedni spojler i ekspresyjny tylny dyfuzor potęgują sportowe wrażenia, a osłona Singleframe zwraca uwagę pionowymi wstawkami w kształcie litery L. Większe wloty powietrza na całej powierzchni mają wypełnienie o strukturze plastra miodu. A lusterka zewnętrzne, wstawki osłony Singleframe i krawędzie boczne wlotów powietrza zyskały sportowe aluminiowe wykończenie.

  Audi SQ7 oferuje także wyjątkową przyjemność z jazdy. Niezwykle mocny silnik V8 TFSI zwiększa jej dynamikę, dzięki czemu sportowe prowadzenie łączy się z wysokim poziomem komfortu na każdej drodze.

Inny wymiar przestronności

 • a240631_large_943x530.jpg

  Audi Q7 i Audi SQ7 TFSI w każdej odsłonie łączą sportowy charakter i prestiż z codzienną funkcjonalnością. Kabiny obu modeli cechują się pokaźną przestrzenią na nogi, nad głowami i na wysokości łokci. W zależności od pozycji tylnych oparć bagażnik w wersji pięciomiejscowej oferuje pojemność od 780 litrów (oparcia podniesione) do 1908 litrów (oparcia złożone).

  Mocne strony obu modeli to odnowiona stylistyka, innowacyjna technika oświetlenia i poszerzony zakres wyposażenia. Audi Q7 i SQ7 udowadniają, że możliwe jest perfekcyjne połączenie sportowego charakteru, dynamiki i funkcjonalności.