Acquire
RS e-tron GT > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 21,1–19,8 kWh/100 km

Elektryczne. Spośród wielu innych zalet

RS e-tron GT

637 930 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 20,3 kWh/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 0 g/km

Rozpocznij konfigurację

Moc

440

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,3

sek.

Zasięg (WLTP) do

495

km

Wymiary

Nadwozie

Zdefiniowanie samochodu na nowo to idea, która znalazła swoje spełnienie w purystycznym designie, zainspirowanym przez sportową aerodynamikę. Progresywny luksus napędza do wzmacniania emocji podczas jazdy. Sportowego ducha dodają emblematy RS z czerwonym rombem.

Wnętrze

Pakiet stylistyczny RS o kontrastujących przeszyciach w kolorze intensywnej czerwieni nadaje Audi RS e-tron GT wyjątkowy charakter.

Pakiet stylistyczny RS w kolorze szarym podkreśla design wnętrza kombinacją wysokiej jakości materiałów i subtelnie kontrastujących przeszyć w odcieniu stalowej szarości.

Wszystko na widoku: Minimalistyczna deska rozdzielcza z cyfrowym wyświetlaczem o przekątnej 12,3 cala i konsola środkowa są ergonomicznie obrócone w kierunku kierowcy.

Audi Application Store w Twoim Audi

Korzystaj z wybranych popularnych aplikacji, takich jak Spotify czy YouTube, bezpośrednio w MMI pojazdu.

Zawsze w zasięgu ręki

Aplikacja myAudi informuje o stanie naładowania akumulatora i pozostałym zasięgu. Jednocześnie możesz używać aplikacji jako pilota do zdalnego sterowania - na przykład do ustawiania żądanej temperatury we wnętrzu przed rozpoczęciem podróży lub do zamykania i otwierania Audi.

Audi exclusive*

Nadaj swojemu Audi e-tron GT quattro osobisty charakter i zaprojektuj je według własnego gustu.

 Audi RS e-tron GT z ekskluzywnym Audi Yellow Vegas

Lakiery specjalne Audi exclusive*: Indywidualność ma wiele twarzy – jedną z nich jest Audi RS e-tron GT w specjalnym lakierze Audi exclusive* w kolorze żółtym Vegas, który nie tylko podkreśla progresywny i dynamiczny design, ale także odzwierciedla stylowe i kreatywne oblicze modelu.

Stwórz swoje wyjątkowe Audi

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi RS e-tron GT stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Połącz ze sobą różne opcje i poznaj możliwości personalizacji, jakie oferuje Audi exclusive. Aby uzyskać bardziej interaktywne wrażenia, aktywuj widok trójwymiarowy, klikając przycisk 3D.

Audi RS e-tron GT

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym*: 21,1–19,8 kWh/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 0–0 g/km

Wybierz podstawowy kolor wnętrza
Wybierz kontrastowy kolor wnętrza
Wybierz kolor przeszycia
Wybierz lakier specjalny

Bateria naładowana w 80% w

22,5

min

System ładowania

800

V

Maksymalna moc ładowania 270 kW

Pojemność akumulatora (netto) do

83,7

kWh

Ładowanie w domu i w trasie

800-woltowy akumulator litowo-jonowy zintegrowany z płaskim podwoziem oferuje wyjątkowo wysoką wydajność – zarówno podczas ładowania, jak i w trakcie jazdy. W połączeniu z systemem rekuperacji zapewnia zasięg do 495 km (zgodnie z procedurami WLTP).

Szybkie ładowanie*: Wydajność Audi RS e-tron GT da się zauważyć także podczas ładowania: z mocą do 270 kW na 800-woltowych stacjach ładowania – w standardzie. Wystarczy ok. 5 minut, by naładować akumulator na następne 100 km jazdy. Około 22,5 minut zajmie natomiast naładowanie od 5% do ok. 80%.

Dynamika jazdy

Moc oferowana przez Audi RS e-tron GT z w pełni elektrycznym napędem quattro robi wrażenie. Dzięki elektrycznym silnikom na przedniej i tylnej osi może wygenerować nawet 440 kW mocy.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Najwyższa jakość wykonania

Przy powstawaniu Gran Turismo z napędem elektrycznym w Böllinger Höfe koło Neckarsulm dbałość o szczegóły spotyka się z precyzją i najwyższą jakością.

Newsletter e-tron – #FutureIsAnAttitude

Dzięki newsletterowi e-tron #FutureIsAnAttitude będziesz na bieżąco z informacjami na temat w pełni elektrycznych modeli Audi lub modeli hybrydowych z napędem plug-in.