Acquire
Audi RS e-tron GT performance > Audi e-tron GT > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Najbardziej imponujący samochód, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Audi RS e-tron GT performance: to pierwszy w pełni elektryczny model RS performance, a jednocześnie najmocniejszy samochód seryjny, jaki do tej pory Audi wyprodukowało – wykończony w charakterystycznej stylistyce Gran Turismo.

Maksymalna moc elektryczna do

680

kW

w trybie Launch Control

Przyspieszenie (0-100 km/h)

2,5

sek.

w trybie Launch Control

Prędkość maksymalna

250

km/h

Dynamika, która spełnia wszystkie oczekiwania.

Napęd na cztery koła quattro oraz aktywne zawieszenie* zapewniają zapierającą dech w piersiach dynamikę samochodu sportowego. Do nich dołącza elektryczny Torque Vectoring z aktywnym i w pełni zmiennym rozdziałem momentu obrotowego na tylnej osi. Pozwala to uzyskać znakomitą zwinność podczas pokonywania zakrętów.

Wydajny również podczas ładowania.

Doświadcz imponującej wydajności podczas ładowania. Maksymalną moc ładowania można osiągnąć nawet przy niższych temperaturach. Nowa, jeszcze bardziej stabilna krzywa ładowania sprawia, że szybkie ładowanie staje się wyjątkowym doświadczeniem.

Dynamiczny widok z tyłu Audi RS e-tron GT

Niezwykły przypływ adrenaliny: Doświadcz dynamicznych wrażeń z jazdy i ciesz się dalekimi podróżami dzięki imponującemu zasięgowi do 592 km – z nowym, elektrycznym Gran Turismo od Audi.

Zasięg (WLTP) do

592

km

Naładowanie od 10% do 80% w

18

min

przy maksymalnej mocy ładowania DC do 320 kW

Maksymalna moc ładowania DC

320

kW

Osiągi pełne energii.

Wyłącznie dla Audi RS e-tron GT performance dostępny jest zielony lakier Bedford metalik i ciemne elementy stylistyczne Carbon Camouflage, takie jak np. przyciemniony, matowy karbonowy dach. Matowe wykończenie karbonu nadaje Gran Turismo niezwykle efektowny i sportowy wygląd.

Audi RS e-tron GT performance - widok z przodu

Dynamiczne z każdej perspektywy: Przód wyróżnia się odwróconą osłoną Singleframe o strukturze 3D w kształcie plastra miodu. Opcjonalnie dostępne są wloty powietrza w kształcie litery L oraz obudowy lusterek zewnętrznych w stylistyce Carbon Camouflage matt* - wyłącznie dla modelu RS e-tron GT performance.

Performance w każdym calu.

Elementy wykończenia w stylistyce chrom Vanadium, wstawki dekoracyjne Carbon Camouflage matt oraz pakiet stylistyczny RS performance z tapicerką ze skóry Feinnappa z kontrastowymi przeszyciami w kolorze zielonym Serpentin - dostępne wyłącznie dla modelu RS e-tron GT performance.

Audi RS e-tron performance GT

Prawdziwie sportowy charakter: Kierownica sportowa jest pokryta mikrofibrą Dinamica w kolorze głębokiej czerni, z ciemnymi pierścieniami Audi oraz wyposażona w dwa przyciski obsługujące aktywację funkcji Push-to-Pass oraz wybór trybu Audi drive select. Opcjonalne fotele sportowe pro z perforowanej skóry zdobią przeszycia w kształcie plastra miodu oraz kontrastowe szwy w kolorze zielonym Serpentin.

Usługi cyfrowe.

Ciesz się w pełni cyfrowym połączeniem ze światem w swoim samochodzie. Doświadcz szerokiej gamy cyfrowych możliwości i fantastycznej rozrywki dzięki Audi connect oraz Functions on Demand. Konto myAudi zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich usług cyfrowych Audi. Jest to klucz do strefy klienta Audi - oraz do aplikacji myAudi*, za pomocą której można zarządzać i kontrolować wiele funkcji pojazdu.

Audi MMI system

Audi connect.

Doskonałe połączenie, dostępne przez Internet. Innowacyjne usługi Audi connect ułatwiają codzienne życie i pomagają w planowaniu podróży.

Uwaga: Zdjęcie przedstawia Audi RS e-tron GT.