Acquire
Q3 > Q3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 209–143 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,2–5,5 l/100 km

Audi Q3

Wszechstronnie utalentowane

Rodzinny SUV o wielu talentach – druga generacja Audi Q3 zachwyca stylistyką i oferuje wiele praktycznych dodatków.

Q3

173 980 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 7,0 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 159 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Kontynuuj konfigurację

Klasyczny SUV

Z przodu samochodu dominuje osłona chłodnicy Singleframe z pionowym ożebrowaniem. Profil przednich reflektorów i świateł tylnych stanowi spójną stylistycznie całość. Do wyboru są trzy linie wyposażenia: podstawowa, advanced i S line – a także dodatkowe kolory lakieru, w zależności od wybranej wersji. W przypadku kół dostępne są warianty od 17 do nawet 20 cali w liniach advanced i S line.

 Audi Q3 side view
Audi Q3 front

Wymiary

Dostosowany do Ciebie

Fotele są regulowane elektrycznie. Dzięki szerokiemu rozstawowi osi kierowca i pasażerowie mogą cieszyć się dużą ilością miejsca na głowę i kolana.

Animation
 Bagażnik Audi Q3

Łatwa regulacja: Tylną kanapę można przesuwać o 15 centymetrów do przodu i do tyłu. W zależności od jej położenia pojemność bagażnika może wynosić do 675 litrów. Po złożeniu oparć tylnej kanapy pojemność bagażnika wzrasta aż do 1525 litrów.

Wszechstronny specjalista

W zależności od sytuacji i warunków na drodze lub osobistych potrzeb kierowcy za pomocą systemu Audi drive select można wpływać na charakterystykę jezdną samochodu. Dostępnych jest sześć profili: od komfortowego przez wydajny po sportowy.

W pełni cyfrowe

Audi Q3 jest standardowo wyposażone w radio MMI z 10,25-calowym cyfrowym zestawem wskaźników. Do podłączenia urządzeń mobilnych służą różne interfejsy i złącza. Opcjonalnie dostępna, najwyższa wersja terminala sterującego, MMI navigation plus z MMI touch, rozpoznaje pismo odręczne na kolorowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Dzięki zintegrowanym usługom Audi connect* można korzystać z wielu cyfrowych funkcji.

Kokpit Audi Q3

Wszystkie informacje w zasięgu wzroku: Opcjonalny wirtualny kokpit Audi zapewnia błyskawiczny dostęp do wielu informacji.

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi Q3 stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. To wszystko dzięki elementom dekoracyjnym, kolorowym skórom i indywidualnym lakierom z szerokiej gamy kolorów. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi Q3 Sportback

Audi Q3 Sportback

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q3.