Acquire
Q3 > Q3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 201–131 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,8–5,0 l/100km

Audi Q3

Wszechstronnie utalentowane

Rodzinny SUV o wielu talentach – druga generacja Audi Q3 zachwyca stylistyką i oferuje wiele praktycznych dodatków.

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi Q3 dopasowane do swoich potrzeb.

Q3

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 6,7 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 152 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
niebieski Navarra metalik
biały Glacier metalik
szary Nano metalik
srebrny Florett metalik
pomarańczowy Pulse
niebieski Turbo
biały Ibis
czerwony Tango metalik
szary Chronos metalik
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx19", 5 - ramienne, w kolorze matowym Titanum z oponami 255/45 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx20", rotor design, w kolorze szarym matowym z oponami 255/40 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 7Jx19", 5 - ramienne z oponami 235/50 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport  8,5Jx19", 5 - ramienne z podwójnymi ramionami, w tonacji tytanu, matowe, polerowane z oponami 255/45 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport  8,5Jx19", kute, 7 - ramienne Rotor, antracytowo-czarne, z połyskiem, polerowane z oponami 255/45 R 19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport  8,5Jx20", 5 - ramienne z ramionami w kształcie gwiazdy, w tonacji tytanu, matowe, polerowane z oponami 255/40 R 20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  7Jx18", 5 - ramienne, z podwójnymi ramionami z oponami 235/55 R 18. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  7Jx18", 5 - ramienne z oponami 235/55 R18. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  7Jx18" , 5 - ramienne, częściowo polerowane z oponami 235/55 R 18. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport  8,5Jx20", 5 - ramienne z podwójnymi ramionami, ze wstawkami w kolorze szarym matowym z oponami 255/40 R 20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 7Jx19", 20 - ramienne, szare, częściowo polerowane z oponami 235/50 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

pomarańczowy Pulse


Q3

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 6,7 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 152 g/km

167 080 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Klasyczny SUV

Z przodu samochodu dominuje osłona chłodnicy Singleframe z pionowym ożebrowaniem. Profil przednich reflektorów i świateł tylnych stanowi spójną stylistycznie całość. Do wyboru są trzy linie wyposażenia: podstawowa, advanced i S line – a także dodatkowe kolory lakieru, w zależności od wybranej wersji. W przypadku kół dostępne są warianty od 17 do nawet 20 cali w liniach advanced i S line.

 Audi Q3 side view
Audi Q3 front

Wymiary

Dostosowany do Ciebie

Fotele są regulowane elektrycznie. Dzięki szerokiemu rozstawowi osi kierowca i pasażerowie mogą cieszyć się dużą ilością miejsca na głowę i kolana.

Animation

Wszechstronny specjalista

W zależności od sytuacji i warunków na drodze lub osobistych potrzeb kierowcy za pomocą systemu Audi drive select można wpływać na charakterystykę jezdną samochodu. Dostępnych jest sześć profili: od komfortowego przez wydajny po sportowy.

W pełni cyfrowe

Audi Q3 jest standardowo wyposażone w radio MMI z 10,25-calowym cyfrowym zestawem wskaźników. Do podłączenia urządzeń mobilnych służą różne interfejsy i złącza. Opcjonalnie dostępna, najwyższa wersja terminala sterującego, MMI navigation plus z MMI touch, rozpoznaje pismo odręczne na kolorowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Dzięki zintegrowanym usługom Audi connect* można korzystać z wielu cyfrowych funkcji.

Apple Music*: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music*. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 100 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi Q3 stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. To wszystko dzięki elementom dekoracyjnym, kolorowym skórom i indywidualnym lakierom z szerokiej gamy kolorów. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi Q3 Sportback

Audi Q3 Sportback

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q3.