Acquire
Q6 e-tron > Q6 e-tron > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 19,6–17,0 kWh/100 km

Widok z góry kokpitu Audi Q6 e-tron

Elektryczne. I pełne wspaniałych detali.

Audi Q6 e-tron przenosi elektromobilność Audi na jeszcze wyższy poziom. Ten luksusowy SUV zachwyca wysoką wydajnością i progresywnym designem.

 

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym: 19.6–17.0 kWh/100 km;

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym: 0 g/km; CO₂ klasa emisyjności: A.

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
SQ8 e-tron

Wymiary

Elektryzująca wydajność.

Sercem pojazdu jest 800-woltowy* akumulator litowo-jonowy zintegrowany z podwoziem, o imponującej wydajności - zarówno podczas ładowania jak i podczas jazdy.

Progresywny design wnętrza.

Odkryj zupełnie nowy wygląd wnętrza – od drzwi, przez deskę rozdzielczą, aż po konsolę środkową. Elementy sterujące są rozmieszczone w sposób przejrzysty i uporządkowany.

Pionierski e-design.

Progresywna stylistyka pojazdu łączy w sobie wyjątkowe osiągi i prestiż. Charakteryzuje się mocnymi  proporcjami, odwróconą osłoną Singleframe z przodu pojazdu oraz detalami stylistycznymi na bokach, wskazującymi na umiejscowienie akumulatora w podłodze pojazdu.

Gotowe na codzienność.

Audi Q6 e-tron imponuje 2400-kilogramowym uciągiem oraz dużą ilością miejsca, dzięki licznym schowkom oraz przedniemu i tylnemu bagażnikowi.

Wszechstronny pojazd z napędem elektrycznym.

Wsiądź i poczuj płynne przyspieszenie Audi Q6 e-tron. Jego osiągi są wspierane przez systemy wspomagania kierowcy* oraz wiele trybów jazdy. Adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne* zapewnia jeszcze większy komfort i dynamikę jazdy.

edition one*.

Niezależnie od tego, czy jest w kolorze szarym Magnet czy niebieskim Ascari metalik – Q6 e-tron w wersji edition one* przyciąga uwagę akcentami stylistycznymi, takimi jak: typowy dla S line design, osłona Singleframe w kolorze nadwozia, 21-calowe obręcze kół, czerwone zaciski hamulcowe, przyciemnione reflektory Matrix LED plus, tylne światła LED pro oraz pakiet optyczny Czerń.

Audi exclusive*

Spraw, by Twoje Audi Q6 e-tron było wyjątkowe – tak jak Ty – dzięki Audi exclusive*.

Tak różnorodne jak życie.

Dzięki Oryginalnym Akcesoriom* Audi Twój samochód ujawni swoje wszechstronne talenty. Zarówno dzięki elementom wyposażenia, jak i akcentom wizualnym można łatwo dostosować pojazd do swoich oczekiwań. Zawsze i wciąż na nowo.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q6 e-tron.