Acquire
SQ6 e-tron > Q6 e-tron > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 18,5–17,5 kWh/100 km

Dynamiczny widok z tyłu Audi SQ6 SUV e-tron

Elektryczne. I pełne wspaniałych detali.

Audi SQ6 e-tron zachwyca imponującą trakcją oraz doskonałymi właściwościami związanymi zarówno z ruchem wzdłużnym, jak i poprzecznym pojazdu, a także charakterystycznym dźwiękiem zewnętrznym.

 

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym: 18.5–17.5 kWh/100 km;

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym: 0 g/km; CO₂ klasa emisyjności: A.

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
SQ6 e-tron

Wymiary

Elektryzująca wydajność.

Sercem pojazdu jest 800-woltowy* akumulator litowo-jonowy, o imponującej wydajności - zarówno podczas ładowania, jak i podczas jazdy.

Nowa koncepcja wnętrza.

Odkryj nowy, futurystyczny wygląd wnętrza z elementami z mikrofibry Dinamica*,*– od drzwi, przez deskę rozdzielczą, aż po konsolę środkową. Przednie fotele sportowe* plus podkreślają sportowy wygląd.

Design pełen energii.

Odzwierciedlenie sportowego charakteru znajdziemy również na zewnątrz Audi SQ6 e-tron dzięki charakterystycznym elementom dla modelu S, takim jak na emblematy S i zderzaki. Całość uzupełnia pakiet optyczny Czerń*.

Gotowe na codzienność.

Audi SQ6 e-tron imponuje 2400-kilogramowym uciągiem oraz dużą ilością miejsca dzięki licznym schowkom oraz przedniemu i tylnemu bagażnikowi.

Elektryzująca wydajność.

Mocny akumulator litowo-jonowy o napięciu 800 V* umożliwia zasięg do 598 km² oraz szybkie ładowanie z mocą do 270 kW prądem stałym*. Dodatkowo, planer trasy e-tron * i funkcja Plug & Charge* wspierają Cię podczas ładowania w drodze.

Audi exclusive*.

Spraw, by Twoje Audi SQ6 e-tron było wyjątkowe – tak jak Ty – dzięki Audi exclusive*. Spersonalizuj swoje Audi SQ6 e-tron, wybierając na przykład lakier szary Nardo z szerokiej palety kolorów.

Audi exclusive Audi SQ6 SUV e-tron

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi SQ6 e-tron.