Acquire
RS Q8 > Q8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Moc

441

kW

(600 KM)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,8

sek.

Moment obrotowy

800

Nm

Muskularny wygląd

Przedni zderzak z dużymi wlotami powietrza, w połączeniu z charakterystycznym spojlerem i osłoną chłodnicy o wyróżniającej modele RS strukturze plastra miodu dominują w stylistyce przodu. Wyraziste kontury nadwozia potęgują jego muskularną sylwetkę.

Zobaczyć. Dotknąć. Doświadczyć

Audi RS Q8* oferuje pełną gamę cyfrowych technologii wspierających kierowcę na różne sposoby podczas jazdy. Typowe dla RS wyświetlacze w wirtualnym kokpicie Audi dostarczają wyczerpujących informacji o momencie obrotowym, osiągach, przyspieszeniu, czasach okrążeń i sile przeciążeń.

 Wnętrze RS Q8

Apple Music: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 90 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

MMI-Screen with Apple Music

Wydajność w parze z funkcjonalnością

Audi RS Q8* gwarantuje najwyższą funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Tylną kanapę, podzieloną na trzy segmenty, można przesuwać, zyskując dodatkową przestrzeń dla pasażerów lub bagażu. Po złożeniu oparcia całkowita pojemność bagażowa wzrasta aż do 1755 litrów.

Widok na tył RS Q8 z modelką

Emisja CO2 w cyklu mieszanym*: 307–300 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym*: 13,5–13,2 l/100km

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Dynamiczny widok na tył Audi SQ8

Audi SQ8