Acquire
RS Q8 > Q8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 307–300 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 13,5–13,2 l/100 km

 Widok z boku RS Q8

Czyste emocje

Najmocniejszy SUV z rodziny Audi Sport: Audi RS Q8*. Performance is an attitude.

RS Q8

679 160 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 13,3 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 301 g/km

Kontynuuj konfigurację

Audi RS Q8* w liczbach

Moc systemowa

600

KM

(441 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,8

sek.

Moment obrotowy

800

Nm

Wymiary

Potężna moc inteligentnie przeniesiona na drogę

Audi RS Q8* jest seryjnie wyposażone w stały napęd na cztery koła quattro, a opcjonalny sportowy mechanizm różnicowy steruje selektywnym rozdziałem momentu obrotowego pomiędzy kołami. Adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne z typową dla modeli RS charakterystyką jak również tylna oś skrętna gwarantują optymalną zwrotność i maksymalną stabilność jazdy.

Widok z tyłu Audi RS Q8

Imponujące parametry: Czterolitrowy silnik V8 TFSI w połączeniu ze stałym napędem na cztery koła quattro i 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów tiptronic to zapewniają najwyższą dynamikę jazdy.

Muskularny wygląd

Przedni zderzak z dużymi wlotami powietrza, w połączeniu z charakterystycznym spojlerem i osłoną chłodnicy o wyróżniającej modele RS strukturze plastra miodu dominują w stylistyce przodu. Wyraziste kontury nadwozia potęgują jego muskularną sylwetkę.

Zobaczyć. Dotknąć. Doświadczyć

Audi RS Q8* oferuje pełną gamę cyfrowych technologii wspierających kierowcę na różne sposoby podczas jazdy. Typowe dla RS wyświetlacze w wirtualnym kokpicie Audi dostarczają wyczerpujących informacji o momencie obrotowym, osiągach, przyspieszeniu, czasach okrążeń i sile przeciążeń.

 Wnętrze RS Q8

Wydajność w parze z funkcjonalnością

Audi RS Q8* gwarantuje najwyższą funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Tylną kanapę, podzieloną na trzy segmenty, można przesuwać, zyskując dodatkową przestrzeń dla pasażerów lub bagażu. Po złożeniu oparcia całkowita pojemność bagażowa wzrasta aż do 1755 litrów.

Widok na tył RS Q8 z modelką

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 307–300 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 13,5–13,2 l/100 km

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi RS Q8 stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Połącz ze sobą różne opcje i poznaj możliwości personalizacji, jakie oferuje Audi exclusive. Aby uzyskać bardziej interaktywne wrażenia, aktywuj widok trójwymiarowy, klikając przycisk 3D.

Audi RS Q8

Zużycie w cyklu mieszanym*: 13,5–13,2 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 307–300 g/km

Wybierz podstawowy kolor wnętrza
Wybierz kontrastowy kolor wnętrza
Wybierz kolor przeszycia
Wybierz lakier specjalny

Uczyń Twoje RS Q8* wyjątkowym: Spersonalizuj własne RS Q8*, korzystając z szerokiej gamy tapicerek skórzanych, aplikacji dekoracyjnych i lakierów z oferty Audi exclusive*. Spośród wielu kolorów lakierów możesz wybrać niebieski Ascari metalik.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Dynamiczny widok na tył Audi SQ8

Audi SQ8