Acquire
Progress Audi

Nie czekamy na przyszłość. Tworzymy ją.

Audi activesphere concept

Przenieś swój aktywny tryb życia na nowy poziom

Doświadcz absolutnej wolności, która przeniesie Twój aktywny styl życia na nowy poziom. Audi activesphere concept¹ to połączenie aktywności i elegancji. Mobilność klasy premium, która wykracza poza sama jazdę i samochód. Zobacz najnowszy samochód koncepcyjny - Audi activesphere concept.

Elektryczne. Spośród wielu innych zalet.

Przyszłość mobilności klasy premium jest elektryczna. Dlatego kształtujemy ją już dziś naszymi w pełni elektrycznymi modelami e-tron. Ucieleśnieniem naszej wizji przyszłości elektromobilności są pojazdy koncepcyjne – luksusowe i oferujące całkowicie nowe wrażenia w trakcie jazdy.

Elektromobilność Audi

Poznaj szeroką gamę elektrycznych oraz hybrydowych modeli Audi. Odkryj ich wszystkie zalety, dowiedz się więcej o zasięgu oraz możliwościach ich ładowania.

Przyszłość nabiera kształtów

Serce pojazdów koncepcyjnych leży w ich wnętrzu. Przestrzeń ta staje się fundamentem designu i techniki pojazdu, a tym samym sferą życia i doświadczeń pasażerów podczas jazdy. Poznaj samochody koncepcyjne Audi wychodzące daleko poza samo doświadczenie podróżowania – luksusowe i umożliwiające jazdę autonomiczną.

Audi activesphere concept

Audi activesphere concept

Połączenie funkcjonalności, elegancji i niezwykłych osiągów, które zapewnią moc fascynujących przygód na świeżym powietrzu: w pełni elektryczne Audi activesphere concept.

Poznaj
Audi urbansphere concept

Audi urbansphere concept

Ten samochód koncepcyjny został zaprojektowany zaczynając od wnętrza. Łączy luksusową, przestronną przestrzeń z funkcjami cyfrowymi.

Poznaj
Audi grandsphere concept

Audi grandsphere concept

Drugi model z serii sphere: elektryczny, zautomatyzowany i z przestrzenią na niesamowite wrażenia.

Poznaj
Audi skysphere concept

Audi skysphere concept

Pierwszy pojazd z serii sphere koncentruje się na połączeniu technologii i designu, oferując dwa różne rodzaje wrażeń z jazdy.

Sprawdź
A6 Avant e-tron concept

A6 Avant e-tron concept

Przyszłość rodziny Audi A6 jest w pełni elektryczna. Przedsmak tego, co ma nadejść, daje spojrzenie na nowe Audi A6 Avant e-tron concept

Sprawdź
A6 e-tron concept

A6 e-tron concept

Audi A6 e-tron concept to kolejne spojrzenie na przyszłość luksusowych samochodów elektrycznych. Poznaj czterodrzwiowego koncepcyjnego Sportbacka klasy premium.

Sprawdź

Nowe perspektywy

Kiedy patrzy się na rzeczywistość w różny sposób, pojawiają się nowe możliwości – zagadnienia, technologie i idee, dzięki którym już teraz Audi wyznacza standardy na przyszłość.

 • AUDI_Brandcampaign_AIME_sRGB_1080x1080px_AUDI_04_03_final_05.22.jpg
  Niektórzy widzą koncept. My widzimy potencjał.

  Jak w przyszłości będziemy docierać z punktu A do punktu B? Jakie to będzie uczucie? Samochody koncepcyjne – jak Audi AI:ME – dają nam przedsmak tego, jak wizjonerski design wnętrza może zmienić autonomiczny samochód w pełnoprawną przestrzeń do życia. I pokazują, jak mobilność jutra nabiera kształtów już dziś.

  Dowiedz się więcej
 • AUDI_Brandcampaign_Marc_Lichte_sRGB_1080x1080px_07b_03_05.22.jpg
  Niektórzy widzą wyłącznie piękną linię. My widzimy charakter.

  Kształty, materiały i technologie pomagają tworzyć charakter każdego Audi. Charakter, który nabiera kształtu w umysłach naszych projektantów. Podobnie jak wszystkie pomysły, które mogą całkowicie zmienić mobilność jutra.

  Dowiedz się więcej
 • OLED_730x730_05.22.jpg
  Niektórzy widzą nowe światła. My widzimy zupełnie nową wizję.

  Jaśniejsze, bardziej funkcjonalne, ale zużywające mniej energii. Innowacyjna koncepcja świateł OLED w nowym Audi Q5 to pionierskie rozwiązanie, które pokazuje, jak można podejść do oświetlenia w procesie projektowania.

  Dowiedz się więcej
 • 883x496_desktop_AUDI_sRGB_AFA_sh0113_SCAN_L1_v02.900143.jpg
  Niektórzy widzą fabrykę. My widzimy postęp.

  Nasz świat i mobilność stoją w obliczu zmian i wielkich wyzwań. My postrzegamy je jako możliwości. Celem Audi jest osiągnięcie do 2050 roku neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla.

  Dowiedz się więcej
1
Prezentowany pojazd jest samochodem koncepcyjnym, niedostępnym w sprzedaży.