Acquire
Progress Audi

Elektryczne. Spośród wielu innych zalet.

Przyszłość mobilności klasy premium jest elektryczna. Dlatego kształtujemy ją już dziś naszymi w pełni elektrycznymi modelami e-tron. Ucieleśnieniem naszej wizji przyszłości elektromobilności są pojazdy koncepcyjne – luksusowe i oferujące całkowicie nowe wrażenia w trakcie jazdy.

Elektromobilność Audi

Poznaj szeroką gamę elektrycznych oraz hybrydowych modeli Audi. Odkryj ich wszystkie zalety, dowiedz się więcej o zasięgu oraz możliwościach ich ładowania.

Audi urbansphere concept

Audi urbansphere concept

Ten samochód koncepcyjny został zaprojektowany zaczynając od wnętrza. Łączy luksusową, przestronną przestrzeń z funkcjami cyfrowymi.

Poznaj
Audi grandsphere concept

Audi grandsphere concept

Drugi model z serii sphere: elektryczny, zautomatyzowany i z przestrzenią na niesamowite wrażenia.

Poznaj
Audi skysphere concept

Audi skysphere concept

Pierwszy pojazd z serii sphere koncentruje się na połączeniu technologii i designu, oferując dwa różne rodzaje wrażeń z jazdy.

Sprawdź
A6 Avant e-tron concept

A6 Avant e-tron concept

Przyszłość rodziny Audi A6 jest w pełni elektryczna. Przedsmak tego, co ma nadejść, daje spojrzenie na nowe Audi A6 Avant e-tron concept

Sprawdź
A6 e-tron concept

A6 e-tron concept

Audi A6 e-tron concept to kolejne spojrzenie na przyszłość luksusowych samochodów elektrycznych. Poznaj czterodrzwiowego koncepcyjnego Sportbacka klasy premium.

Sprawdź

Nowe perspektywy

Kiedy patrzy się na rzeczywistość w różny sposób, pojawiają się nowe możliwości – zagadnienia, technologie i idee, dzięki którym już teraz Audi wyznacza standardy na przyszłość.

 • AUDI_Brandcampaign_AIME_sRGB_1080x1080px_AUDI_04_03_final_05.22.jpg
  Niektórzy widzą koncept. My widzimy potencjał.

  Jak w przyszłości będziemy docierać z punktu A do punktu B? Jakie to będzie uczucie? Samochody koncepcyjne – jak Audi AI:ME – dają nam przedsmak tego, jak wizjonerski design wnętrza może zmienić autonomiczny samochód w pełnoprawną przestrzeń do życia. I pokazują, jak mobilność jutra nabiera kształtów już dziś.

  Dowiedz się więcej
 • AUDI_Brandcampaign_Marc_Lichte_sRGB_1080x1080px_07b_03_05.22.jpg
  Niektórzy widzą wyłącznie piękną linię. My widzimy charakter.

  Kształty, materiały i technologie pomagają tworzyć charakter każdego Audi. Charakter, który nabiera kształtu w umysłach naszych projektantów. Podobnie jak wszystkie pomysły, które mogą całkowicie zmienić mobilność jutra.

  Dowiedz się więcej
 • OLED_730x730_05.22.jpg
  Niektórzy widzą nowe światła. My widzimy zupełnie nową wizję.

  Jaśniejsze, bardziej funkcjonalne, ale zużywające mniej energii. Innowacyjna koncepcja świateł OLED w nowym Audi Q5 to pionierskie rozwiązanie, które pokazuje, jak można podejść do oświetlenia w procesie projektowania.

  Dowiedz się więcej
 • 883x496_desktop_AUDI_sRGB_AFA_sh0113_SCAN_L1_v02.900143.jpg
  Niektórzy widzą fabrykę. My widzimy postęp.

  Nasz świat i mobilność stoją w obliczu zmian i wielkich wyzwań. My postrzegamy je jako możliwości. Celem Audi jest osiągnięcie do 2050 roku neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla.

  Dowiedz się więcej
1
Modele AI:ME i Q4 e-tron concept są samochodami koncepcyjnymi, prezentowanymi wyłącznie w celach wizerunkowych. Samochody te nie są dostępne w sprzedaży na rynku polskim.
2
Niektóre z pokazanych lub opisanych elementów wyposażenia są dostępne jako elementy wyposażenia dodatkowego za opłatą. Informacje o standardowym i opcjonalnym wyposażeniu znajdują się na stronie Audi lub u dealerów Audi.
3
Aby osiągnąć neutralność pod względem emisji CO₂ w fabrykach Audi, wyznaczono cztery cele (w kolejności od najważniejszego). Pierwszy: zarządzanie energią, by ciągle podnosić wydajność energetyczną. Drugi: działanie fabryk na bazie energii odnawialnej. Trzeci: kupowanie energii ze źródeł odnawialnych. Czwarty: kompensowanie emisji CO₂, której nie można wyeliminować, poprzez wspieranie projektów chroniących klimat.