Acquire
S7 Sportback > A7 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
 S7 Sportback z góry

S7 Sportback TDI

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 194–185 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,4–7,1 l/100 km

Audi S7 Sportback

Piękne i dynamiczne

Elegancki wygląd, imponujace przyśpieszenie i luksusowe wnętrze – Audi S7 Sportback* zachwyca w każdym wymiarze. Osłona Singleframe o nowej strukturze i tylny dyfuzor podkreślają dynamiczny charakter.

S7 Sportback TDI

459 150 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 7,1 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 187 g/km

Kontynuuj konfigurację

Audi S7 Sportback* w liczbach

Moc systemowa

344

KM

(253 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,1

sek.

Maksymalny moment obrotowy

700

Nm

Sportowy charakter

Standardowe sportowe zawieszenie typu S z regulacją amortyzatorów sprawia, że Audi S7 Sportback* jest niższe od modelu podstawowego. Inne elementy charakterystyczne dla modeli S podkreślają dynamizm pojazdu.

S7 Sportback

Wymiary

Mocny i dynamiczny układ napędowy

Silnik 3.0 V6 TDI o mocy 344 KM (253 kW) i momencie obrotowym 700 Nm rozpędza samochód od 0 do 100 km/h w 5,1 sekundy. Standardowy napęd na cztery koła quattro przenosi moc na drogę. Opcjonalny sportowy mechanizm różnicowy na tylnej osi poprawia właściwości jezdne pojazdu podczas pokonywania zakrętów.

S7 Sportback

Wysoka jakość i estetyka

Wnętrze Audi S7 Sportback* wita nas podświetlanymi listwami progowymi z aluminiowymi wstawkami i emblematem S z przodu. Sportowa, skórzana kierownica z wielofunkcyjnymi łopatkami zmiany biegów w aluminiowej stylistyce i emblematem S od pierwszej chwili daje poczucie kontroli nad pojazdem. Opcjonalnie dostępna jest wersja podgrzewana, jak również wersja ze spłaszczonym wieńcem dla większej wygody.

Innenraum S7 Sportback

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

A7 Sportback

Audi A7 Sportback

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi S7 Sportback.